Abdul Aziz Tetteh blisko powrotu do Polski

Abdul Aziz Tetteh blisko powrotu do Polski fot. FotoPyK
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Janekx89 [Twitter]

Abdul Aziz Tetteh jest blisko przeprowadzki do Widzewa Łódź - informuje Janekx89 na Twitterze.

Dla 31-letniego Ghańczyka byłby to powrót do polskiej piłki. W latach 2015-2018 reprezentował on barwy Lecha Poznań. W tym czasie zanotował 65 występów we wszystkich rozgrywkach dla „Kolejorza“ i zdobył jedną bramkę.

Istnieje szansa, że Tetteh zwiąże się z Widzewem jeszcze w tym tygodniu. Aby jednak do tego doszło, musi wcześniej rozwiązać umowę z tureckim zespołem Gaziantep FK.

Do niedawna działacze klubu z Łodzi walczyli o transfery Iwana Maieuskiego i Janusza Gola. W tych przypadkach nie udało im się sfinalizować transakcji i liczą, że inaczej będzie przy negocjacjach z Tettehem.

Abdul Aziz Tetteh przyszedł na świat 25 maja 1990 roku w Dansoman. Swój pierwszy profesjonalny kontrakt podpisał z klubem Liberty Professionals, skąd w 2008 roku trafił do Udinese (gdzie jednak nie zdołał zadebiutować w seniorskiej drużynie). Po serii wypożyczeń do Hiszpanii (między innymi Granada CF i CD Leganés), trafił ostatecznie do ligi greckiej. Kolejnym przystankiem w karierze był dla niego Lech, a w 2018 roku przeniósł się do Dinama Moskwa. Rok później został zawodnikiem Gaziantepu.

W ostatnim czasie 31-latek zmagał się z problemami zdrowotnymi. Dlatego też w ciągu dwóch lat rozegrał zaledwie siedem meczów dla ekipy z tureckiej Süper Lig.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej James Rodríguez związał się z nowym klubem. Transfer już oficjalnie zapowiedziany James Rodríguez związał się z nowym klubem. Transfer już oficjalnie zapowiedziany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy