AC Milan: Dwóch zawodników na wylocie

AC Milan: Dwóch zawodników na wylocie fot. charnsitr / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: CalcioMercato.com

Andrea Conti oraz Samuel Castillejo to zawodnicy, którzy zimą mogą opuścić AC Milan - informuje CalcioMercato.com.

AC Milan spisuje się od początku tego sezonu bardzo dobrze i po siedmiu kolejkach plasuje się w ligowej tabeli na drugim miejscu z dorobkiem 19 punktów.

Mimo to mówi się, że w zimie z drużyną pożegnają się niektórzy piłkarze. Wszystko po to, by zbilansować budżet i zrobić miejsce na ewentualne wzmocnienia.

Jak informuje CalcioMercato.com, na liście transferowej mogą znaleźć się przede wszystkim dwa nazwiska, a mowa tu o Andrei Contim oraz Samuelu Castillejo.

Jeśli chodzi o tego pierwszego, to działacze wicemistrzów Włoch są skłonni oddać go za darmo, bo jego kontrakt jest ważny do 30 czerwca 2022 roku.

W przypadku Hiszpana sprawy mają się nieco inaczej. Jeszcze latem interesowały się nim zespoły z La Ligi, ale ostatecznie do wiążących decyzji nie doszło. Teraz ma być inaczej.

Według podawanych przez włoskie media informacji, jeśli ktoś zechce sprowadzić do siebie skrzydłowego, to musi liczyć się z wydatkiem rzędu sześciu milionów euro.

Umowa byłego młodzieżowego reprezentanta Hiszpanii obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach Cristiano Ronaldo z astronomiczną ofertą. 225 milionów dolarów za trzy lata gry Cristiano Ronaldo z astronomiczną ofertą. 225 milionów dolarów za trzy lata gry

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy