AC Milan negocjuje upragniony transfer środkowego obrońcy

AC Milan negocjuje upragniony transfer środkowego obrońcy fot. charnsitr / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Fabrizio Romano

AC Milan prowadzi rozmowy z Chelsea w sprawie zakontraktowania Fikayo Tomoriego - poinformował Fabrizio Romano.

Przedstawiciele „Rossonerich” pogodzili się już z utratą szans na nawiązanie współpracy z Mohamedem Simakanem ze Strasbourga i postanowili teraz skupić się na pozyskaniu jednokrotnego reprezentanta Anglii.

Ekipa z San Siro nawiązała kilka dni temu kontakt z „The Blues” w sprawie wypożyczenia 23-letniego zawodnika, który miał z entuzjazmem odnieść się do możliwości kontynuowania swojej przygody z futbolem we Włoszech.

Fabrizio Romano przekonuje, że rozmowy pomiędzy obiema stronami posuwają się do przodu i drużyna ze Stamford Bridge miała zaakceptować opcję wypożyczenia swojego wychowanka, ale chciałaby w zawartym porozumieniu z Milanem umieścić zapis umożliwiający zespołowi z Serie A dokonanie definitywnego wykupu defensora za około 30 milionów euro.

Informacja podana przez wspomnianego dziennikarza nie pokrywa się zupełnie ze słowami Franka Lamparda, który zapewnił na konferencji prasowej, że Fikayo Tomori znajduje się w jego długoterminowych planach. Najwidoczniej inaczej na całą sprawę patrzą przedstawiciele Chelsea.

Środkowy obrońca wystąpił w czterech spotkaniach w tym sezonie w barwach „The Blues”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Zlatan Ibrahimović gra dalej. Umowa z Milanem przedłużona OFICJALNIE: Zlatan Ibrahimović gra dalej. Umowa z Milanem przedłużona Bayern Monachium: Kimmich potwierdził transfer Alaby?! Bayern Monachium: Kimmich potwierdził transfer Alaby?! Jakub Kosecki: Instagram, Facebooki - dla mnie to jest sztuczne życie Jakub Kosecki: Instagram, Facebooki - dla mnie to jest sztuczne życie FC Barcelona w końcu wydała komunikat w sprawie Superligi [OFICJALNIE] FC Barcelona w końcu wydała komunikat w sprawie Superligi [OFICJALNIE] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy