AC Milan o krok od sprzedaży pomocnika. Zawodnik jest już dogadany z nowym klubem

AC Milan o krok od sprzedaży pomocnika. Zawodnik jest już dogadany z nowym klubem fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Matteo Moretto [Twitter] | Nicolò Schira [Twitter]

AC Milan jest coraz bliżej rozstania z Rade Kruniciem, który ma już porozumienie dotyczące warunków kontraktu indywidualnego po ewentualnym dołączeniu do Fenerbahçe - donoszą Matteo Moretto oraz Nicolò Schira.

Latem nie brakowało spekulacji o zainteresowaniu tureckich klubów. Chciały one dokonać transferu w ostatnich dniach okna, ale na to nie zgodzili się „Rossoneri”.

„Żółte Kanarki” nie usunęły zawodnika z listy życzeń, przystępując do rozmów w sprawie potencjalnej współpracy. Porozumienie zostało wypracowane.

Jak podaje Nicolò Schira, defensywny pomocnik zgodził się podpisać umowę ważną do 30 czerwca 2027 roku z pensją na poziomie 3,5 miliona euro za sezon.

Idąc tym tropem, ruszyły negocjacje między klubami. Początkowo AC Milan oczekiwał siedmiu-ośmiu milionów euro, lecz zdążył już obniżyć oczekiwania finansowe.

Wszystko przez wysokość pierwszej oferty, która nie przekroczyła nawet kwoty czterech milionów.

Włosi proszą o sześć, minimalnie pięć milionów. Różnica nie jest zatem duża.

Według Matteo Moretto należy spodziewać się wkrótce nowej propozycji ze strony Turków.

Jednocześnie pojawili się nowi chętni, a wśród nich ekipy z Rosji oraz Grecji. Doszło również do pierwszych kontaktów z saudyjskim Al-Shabab.

W tym momencie wydaje się, że reprezentant Bośni i Hercegowiny jest zdecydowany na grę w tureckiej ekstraklasie, a jeśli operacja dojdzie do skutku, jego klubowymi kolegami zostaną Sebastian Szymański, Dušan Tadić czy rodak Edin Džeko.

Krunić w poprzednim sezonie był kluczową postacią mediolańskiej drużyny. Po powrocie do zdrowia rozegrał 14 spotkań, a obecnie narzeka on na uraz pleców.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Transfer Legii Warszawa dogadany. Powrót do Ekstraklasy Transfer Legii Warszawa dogadany. Powrót do Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy