AC Milan po młodzieżowego reprezentanta Francji

AC Milan po młodzieżowego reprezentanta Francji fot. charnsitr / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: CalcioMercato.com| La Gazetta dello Sport

W kręgu zainteresowań AC Milanu znalazł się Imrân Louza, o czym informują „La Gazetta dello Sport” oraz „CalcioMercato.com”.

Skauci AC Milanu przeczesują w ostatnich tygodniach rynek francuski. Od niedawna mówi się, że w kręgu zainteresowań władz znajduje się Boubakary Soumaré.

Wszystko wskazuje na to, że nie jest to jedyny piłkarz, który przykuwa uwagę działaczy ekipy występującej na San Siro.

Tak przynajmniej twierdzą włoskie media. Ich zdaniem na radar trafił też grający dla środkowy pomocnik FC Nantes, Imrân Louza.

Występujący w reprezentacji Francji do lat 21 piłkarz ma za sobą dobry sezon. Jego dobra postawa spodobała się wspomnianemu Milanowi, który postara się o niego powalczyć w lecie.

Ewentualna przeprowadzka do ekipy Stefano Piolego może być dla pomocnika ciekawym posunięciem. W Mediolanie w ostatnich latach coraz śmielej stawia się na młodych piłkarzy.

W trwającym sezonie Louza rozegrał łącznie 27 spotkań. W tym czasie strzelił pięć bramek. Ponadto zanotował też jedną asystę.

Kontrakt wiąże go z obecnym klubem do 30 czerwca 2024 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji EURO 2020. Jan Bednarek: Zagraliśmy jak juniorzy EURO 2020. Jan Bednarek: Zagraliśmy jak juniorzy EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy