AC Milan przechwyci długo wyczekiwany transfer Interu Mediolan?!

AC Milan przechwyci długo wyczekiwany transfer Interu Mediolan?! fot. sbonsi / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Fabrizio Romano

Inter Mediolan i AC Milan walczą o pozyskanie Sandro Tonalego z Brescii - poinformował Fabrizio Romano.

Defensywny pomocnik przybliża się coraz bardziej do opuszczenia szeregów spadkowicza Serie A i obecnie wiele na to wskazuje, że kolejnym przystankiem w jego karierze będzie gra w klubie z Mediolanu.

W dalszym ciągu nie została jednak rozstrzygnięta kwestia nowego pracodawcy 20-letniego zawodnika, ponieważ o jego względy zabiegają Inter oraz AC Milan.

W minionych tygodniach wydawało się, że murowanym faworytem do zakontraktowania trzykrotnego reprezentanta Włoch są „Nerazzurri”, którzy mieli osiągnąć z Sandro Tonalim pełne porozumienie w kwestii podpisania pięcioletniego kontraktu z gwarantowaną sumą zarobków wynoszącą 2,5 miliona euro na rok.

Druga drużyna Serie A nie dogadała się jednak w dalszym ciągu z Brescią w sprawie wysokości kwoty odstępnego i ten fakt spróbują wykorzystać „Rossoneri”, którzy wystosowali własną ofertę skierowaną do piłkarza oraz jego obecnego pracodawcy.

Nieoficjalnie mówi się, że Brescia liczy w dalszym ciągu na otrzymanie 50 milionów euro za swojego wychowanka. Takiej sumy nie chcą jednak zapłacić oba wymienione zespoły.

Tonali rozegrał 36 spotkań w sezonie 2019/2020 i zdobył w nich jedną bramkę oraz zaliczył siedem asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy