AC Milan: Spadają szanse na pozostanie Francka Kessié’ego. Klub zrezygnowany

AC Milan: Spadają szanse na pozostanie Francka Kessié’ego. Klub zrezygnowany fot. sbonsi / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Umowa Francka Kessié’ego z Milanem wygasa 30 czerwca 2022 roku, a rozbieżności między stronami są na tyle duże, że włoski klub powoli godzi się myślą o utracie zawodnika - donosi „La Gazzetta dello Sport”.

Iworyjczyk to absolutnie kluczowa postać „Rossonerich”, a ekipa z San Siro, nauczona przypadkami Gianluigiego Donnarummy oraz Hakana Çalhanoğlu, którzy latem odeszli na zasadzie wolnego transferu, zamierzała zatrzymać gracza za wszelką cenę.

Ze środkowym pomocnikiem zostało przeprowadzonych kilka rozmów, ale ostatnia propozycja klubu dobitnie pokazuje, jak duża przepaść dzieli strony, jeśli chodzi o oczekiwania.

AC Milan zaoferował wynagrodzenie w wysokości ponad sześciu milionów euro, podczas gdy gracz oczekuje około ośmiu milionów. Nic więc dziwnego, że, jak podaje „La Gazzetta dello Sport”, wicemistrz Włoch coraz poważniej myśli, że nie uda mu się zatrzymać 24-latka.

W kierunku Francka Kessié’ego spoglądają Paris Saint-Germain, Liverpool czy FC Barcelona i wszystkie te ekipy będą mogły rozpocząć z nim bezpośrednie negocjacje już od pierwszego stycznia.

Na dzisiaj wydaje się, że etatowy reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej będzie kontynuował karierę w innym miejscu.

Gracz środka pola w koszulce Milanu jak dotąd uzbierał 191 występów, zdobył 30 bramek i zanotował 15 asyst. Szczególnie w ostatnim czasie pokazuje, że jest jedną z kluczowych postaci w odbudowywanym zespole „Diavolo”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Gikiewicz po porażce Augsburga: Z takim przygotowaniem mentalnym nie mamy czego szukać w Bundeslidze, ani nawet w Kreislidze Rafał Gikiewicz po porażce Augsburga: Z takim przygotowaniem mentalnym nie mamy czego szukać w Bundeslidze, ani nawet w Kreislidze Cristiano Ronaldo: Nie zamierzam kończyć kariery reprezentacyjnej. Najważniejsza jest drużyna, a ta się w Manchesterze dopiero tworzy Cristiano Ronaldo: Nie zamierzam kończyć kariery reprezentacyjnej. Najważniejsza jest drużyna, a ta się w Manchesterze dopiero tworzy OFICJALNIE: Albania ukarana za przerwanie meczu z Polską OFICJALNIE: Albania ukarana za przerwanie meczu z Polską Mohamed Salah wyraził swoją wolę. Teraz wszystko zależy od Liverpoolu Mohamed Salah wyraził swoją wolę. Teraz wszystko zależy od Liverpoolu Pomysł Superligi aktualny, ale w rozgrywkach może wziąć udział więcej klubów Pomysł Superligi aktualny, ale w rozgrywkach może wziąć udział więcej klubów Patrice Evra wyznał, że jako dziecko był wykorzystywany seksualnie Patrice Evra wyznał, że jako dziecko był wykorzystywany seksualnie Football Manager 2022: Ujawniono listę licencji Football Manager 2022: Ujawniono listę licencji

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy