AC Milan spróbuje ubiec konkurencję. Mistrz Włoch z zimową ofertą za pomocnika

AC Milan spróbuje ubiec konkurencję. Mistrz Włoch z zimową ofertą za pomocnika fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: La Gazzetta dello Sport

AC Milan przygotowuje się do przedstawienia Olympique'owi Lyon zimowej oferty za Houssema Aouara - przekonuje „La Gazzetta dello Sport”.

Ekipa z San Siro dołączyła niedawno do grona zespołów zainteresowanych pozyskaniem środkowego pomocnika, którego kontrakt z obecnym pracodawcą ulegnie wygaśnięciu wraz z końcem czerwca.

Poszczególne źródła poinformowały nawet, że AC Milan nawiązał stosowny kontakt z otoczeniem piłkarza w celu wybadania swoich szans na powodzenie całej operacji.

A teraz dziennikarze „La Gazzetta dello Sport” przekonują, że pierwsze rozmowy z jednokrotnym reprezentantem Francji były na tyle optymistyczne, że aktualny mistrz Włoch zapragnął ubiec całą konkurencję, by podjąć próbę sprowadzenia Houssema Aouara jeszcze w połowie trwających rozgrywek.

„Rossoneri” są gotowi przeznaczyć osiem milionów euro na szybsze pozyskanie 24-letniego zawodnika.

Środkowy pomocnik jest naturalnie wart dużo więcej, ale „Les Gones” nie mogą w obliczu wygasającej za pół roku umowy liczyć zapewne na otrzymanie bardziej atrakcyjnej propozycji i muszą w najbliższym czasie zdecydować, czy wolą zainkasować cokolwiek na odejściu wychowanka czy przetrzymać go u siebie do końca sezonu.

AC Milan jest bardzo pozytywnie nastawiony do myśli wzmocnienia środka pola drużyny prowadzonej przez Stefano Piolego, ponieważ agentami Francuza są osoby dbające także o interesy Sergiño Desta czy Pierre'a Kalulu.

Aouar wystąpił w sześciu meczach w tym sezonie i zdobył w nich bramkę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Składy na Hiszpania - Niemcy [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Składy na Hiszpania - Niemcy [OFICJALNIE] Leo Messi bardzo blisko porozumienia z nowym klubem Leo Messi bardzo blisko porozumienia z nowym klubem Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Wielka awantura w meczu Zenit - Spartak Moskwa [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy