AC Milan szuka ofensywnego pomocnika również w Amsterdamie

AC Milan szuka ofensywnego pomocnika również w Amsterdamie fot. charnsitr / Shutterstock.com
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Calciomercato.com | Twitter

Paolo Maldini i Ricky Massara, dyrektorzy Milanu, byli do tej pory bardzo aktywni na rynku transferowym i zapowiada się, że to nie koniec. Włosi potrzebują nowego rozgrywającego, który zastąpi Hakana Çalhanoğlu - informuje Calciomercato.com.

Jak podają włoscy dziennikarze, działacze mają długą listę potencjalnych celów, a jednym z kandydatów do tej roli jest Dušan Tadić. 32-latek jest niezwykle doświadczony i może grać we wszystkich rolach w atakującym tercecie.

Milan myśli o jego zakupie i nawiązał kontakt z Ajaxem, aby sprawdzić grunt pod transfer, co oznacza, że Serb może być częścią hitowej transakcji tego lata. Nie wiadomo jednak, czy zainteresowanie to przerodzi się w coś konkretnego.

Jak już wspomnieliśmy, „Rossoneri“ mają długą listę celów, a Tadić nie jest jedynym zawodnikiem, który był łączony z klubem w ostatnich tygodniach. W najbliższych dniach powinniśmy wiedzieć więcej na ten temat.

W piątkowy wieczór lokalny dziennikarz związany z Milanem, Rudy Galetti, poinformował na Twitterze, że „doszło do spotkania pomiędzy dwoma stronami“. Sam zawodnik jest zainteresowany grą dla ekipy z San Siro, ale problemem pozostaje żądana przez niego pensja.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy