AC Milan walczy o utalentowanego defensora. Ma jednak poważną konkurencję z Premier League

AC Milan walczy o utalentowanego defensora. Ma jednak poważną konkurencję z Premier League
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Nicolò Schira

Przedstawiciele Milanu prowadzą zaawansowane rozmowy w sprawie zakontraktowania Kristoffera Ajera z Celticu - uważa Nicolò Schira.

Reprezentant Norwegii rozwinął prezentowane przez siebie umiejętności w trwających rozgrywkach, co w naturalny sposób wpłynęło na wzrost zainteresowania jego osobą ze strony wielu mocniejszych europejskich klubów.

Spośród nich dużą determinacją w walce o względy 22-letniego defensora wykazuje się AC Milan.

Nicolò Schira przekonuje, że przedstawiciele „Rossoneri” nawiązali już kontakt z agencją menedżerską reprezentująca interesy piłkarza i prowadzą z nią zaawansowane rozmowy na temat pozyskania Kristoffera Ajera przed startem nowego sezonu.

Klub z Serie A nie może być jednak pewny swego, ponieważ do gry o środkowego obrońcę zamierza włączyć się Leicester City, gdzie wielkim zwolennikiem talentu Norwega jest Brendan Rodgers, który sprowadził go do ekipy z Glasgow w lipcu 2016 roku.

Rosły zawodnik wystąpił w aż 49 spotkaniach w trwającym sezonie i zdobył w nich cztery gole oraz zanotował dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy