AC Milan walczy o utalentowanego defensora. Ma jednak poważną konkurencję z Premier League

AC Milan walczy o utalentowanego defensora. Ma jednak poważną konkurencję z Premier League
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Nicolò Schira

Przedstawiciele Milanu prowadzą zaawansowane rozmowy w sprawie zakontraktowania Kristoffera Ajera z Celticu - uważa Nicolò Schira.

Reprezentant Norwegii rozwinął prezentowane przez siebie umiejętności w trwających rozgrywkach, co w naturalny sposób wpłynęło na wzrost zainteresowania jego osobą ze strony wielu mocniejszych europejskich klubów.

Spośród nich dużą determinacją w walce o względy 22-letniego defensora wykazuje się AC Milan.

Nicolò Schira przekonuje, że przedstawiciele „Rossoneri” nawiązali już kontakt z agencją menedżerską reprezentująca interesy piłkarza i prowadzą z nią zaawansowane rozmowy na temat pozyskania Kristoffera Ajera przed startem nowego sezonu.

Klub z Serie A nie może być jednak pewny swego, ponieważ do gry o środkowego obrońcę zamierza włączyć się Leicester City, gdzie wielkim zwolennikiem talentu Norwega jest Brendan Rodgers, który sprowadził go do ekipy z Glasgow w lipcu 2016 roku.

Rosły zawodnik wystąpił w aż 49 spotkaniach w trwającym sezonie i zdobył w nich cztery gole oraz zanotował dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a Ousmane Dembélé coraz bliżej podjęcia decyzji w sprawie swojej przyszłości Ousmane Dembélé coraz bliżej podjęcia decyzji w sprawie swojej przyszłości

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy