AC Milan z pierwszym letnim transferem. OFICJALNIE: Saelemaekers wykupiony z Anderlechtu

AC Milan z pierwszym letnim transferem. OFICJALNIE: Saelemaekers wykupiony z Anderlechtu fot. AC Milan
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: AC Milan

Alexis Saelemaekers będzie w dalszym ciągu reprezentował barwy „Rossonerich”.

AC Milan pozyskał utalentowanego pomocnika na zasadzie półrocznego wypożyczenia z Anderlechtu tuż przed zamknięciem zimowego okna transferowego.

Klub z San Siro zobowiązał się wówczas do przelania 3,5 miliona euro na konto belgijskiego zespołu oraz wykupu 21-letniego zawodnika za drugie tyle po spełnieniu przez niego określonych warunków w zawartym porozumieniu.

Te zostały już osiągniętego i dlatego „Rossoneri” poinformowali w oficjalnym komunikacie o nawiązaniu stałej współpracy z Alexisem Saelemaekersem, który podpisał z Milanem kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2024 roku.

Do tej pory młodzieżowy reprezentant Belgii wystąpił w sześciu spotkaniach ekipy z Serie A, w których nie udało mu się strzelić gola oraz zanotować asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy