Adam Frączczak zagra na zapleczu Ekstraklasy

Adam Frączczak zagra na zapleczu Ekstraklasy fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: CKsport

Adam Frączczak zostanie nowym zawodnikiem Korony Kielce - poinformował serwis CKsport.pl.

Doświadczony napastnik nie otrzymał propozycji przedłużenia wygasającego kontraktu z Pogonią Szczecin i tym samym po ponad dziesięciu latach opuści szeregi ekipy z województwa zachodniopomorskiego.

Frączczak nie narzekał jednocześnie pomimo zaawansowanego wieku na brak zainteresowania ze strony różnych polskich klubów. Wśród nich znajdowała się między innymi Wieczysta Kraków, Podbeskidzie Bielsko-Biała czy Widzew Łódź.

33-letni zawodnik przeanalizował wszystkie otrzymane oferty i spośród nich najbardziej korzystna dla niego pod względem sportowym i finansowym okazała się ta nadesłana przez Koronę Kielce, o czym poinformował serwis CKsport.pl.

Wszechstronny piłkarz, mogący występować na praktycznie każdej pozycji w polu, ma sfinalizować swoje przenosiny do „Żółto-Czerwonych” w przyszłym tygodniu i tym samym zostanie trzecim letnim wzmocnieniem ekipy z województwa świętokrzyskiego po Michale Koju z Górnika Zabrze i Łukaszu Sierpinie z Podbeskidzia Bielska-Biała.

Frączczak zakończył swój wieloletni pobyt w Pogoni na 288 rozegranych meczach, w których zdobył 70 bramek oraz zanotował 29 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ariel Borysiuk wybrał nowy klub. Powiało egzotyką Ariel Borysiuk wybrał nowy klub. Powiało egzotyką Transfery - Relacja na żywo [03/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [03/08/2021] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy