Adam Majewski blisko powrotu do Ekstraklasy?!

Adam Majewski blisko powrotu do Ekstraklasy?! fot. Konrad Swierad / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Tomasz Włodarczyk

Adam Majewski spotkał się w ostatnich dniach z władzami Widzewa Łódź. Zdaniem Tomasza Włodarczyk z Meczyki.pl może on zastąpić Janusza Niedźwiedzia.

Praktycznie od samego początku sezonu mówi się, że posada Janusza Niedźwiedzia w Widzewie Łódź wisi na włosku. Względy spokój dało trenerowi zwycięstwo w derbach przeciwko ŁKS-owi Łódź.

Od tamtej pory prowadzona przez niego drużyna nie wygrała trzech kolejnych starć, a co za tym idzie, ponownie nie może być on pewny swojej przyszłości.

W niedzielne popołudnie Widzew Łódź rywalizował na wyjeździe z Legią Warszawa i przegrał to spotkanie w stosunku 1-3.

Media zaczęły niemalże natychmiast debatować w kwestii potencjalnych roszad przy okazji przerwy reprezentacyjnej. Czy to ostatnie godziny Niedźwiedzia na stanowisku?

Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl takiego scenariusza nie wyklucza. Tym bardziej że w ostatnich dniach doszło do rozmów z potencjalnym następcą 41-latka, Adamem Majewskim.

Dziennikarz wyznał, że kontaktowali się z nim zarówno prezes, jak i dyrektor sportowy Widzewa Łódź.

Wcześniej z czterokrotnym mistrzem Polski łączono Daniela Myśliwca.

Majewski natomiast pozostaje bez pracy od marca po tym, jak rozstał się ze Stalą Mielec. Wcześniej prowadził rezerwy Wisły Płock i Stomil Olsztyn.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE] Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE] Sensacyjne informacje w sprawie przyszłości Roberta Lewandowskiego Sensacyjne informacje w sprawie przyszłości Roberta Lewandowskiego Marek Papszun negocjuje z zagranicznym klubem. Duża niespodzianka Marek Papszun negocjuje z zagranicznym klubem. Duża niespodzianka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy