Adam Ryczkowski wraca do Legii Warszawa

Adam Ryczkowski wraca do Legii Warszawa fot. FotoPyK
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Paweł Gołaszewski [Twitter]

Adam Ryczkowski wraca po pięciu latach do Legii Warszawa, choć w innej roli. Skrzydłowy zasili trzecioligowe rezerwy wicemistrzów Polski, o czym donosi Paweł Gołaszewski.

Ryczkowski swego czasu jawił się jako spory talent. W 2013 roku dołączył do akademii Legii Warszawa. Wyróżniał się na tyle, że zadebiutował w seniorskim składzie stołecznej ekipy. Uzbierał w nim dwanaście spotkań.

Następne lata spędził w Wigrach Suwałki, Górniku Zabrze, Motorze Lublin czy Chojniczance Chojnice.

Minioną kampanię w barwach tej ostatniej drużyny zwieńczył 30 występami i zaledwie jedną bramką. Głównie wchodził na boisko z ławki rezerwowych. Jak widać, nie radził sobie najlepiej na poziomie pierwszej ligi.

Od początku lipca Ryczkowski przebywa na bezrobociu, lecz lada moment znajdzie zatrudnienie. Wróci po pięciu latach do Legii Warszawa.

„Wojskowi” przygotowali dla niego inną rolę. Ma dołączyć do trzecioligowych rezerw i być ważną postacią w walce o awans do II ligi, o czym donosi Paweł Gołaszewski.

To efekt polityki Marka Śledzia, szefa akademii Legii, która zakłada sprowadzanie zawodników z „legijną” przeszłością. Do niedawna sporo mówiło się o powrocie na właśnie tej zasadzie Michała Pazdana czy Łukasza Brozia.

Pozyskanie Ryczkowskiego ma być jednak przesądzone.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Głośno o transferze Jakuba Kiwiora. Jego agent pojawił się na stadionie giganta Głośno o transferze Jakuba Kiwiora. Jego agent pojawił się na stadionie giganta Transfery - Relacja na żywo [30/11/2023] Transfery - Relacja na żywo [30/11/2023] Mateusz Klich uderza w... zawodnika Realu Madryt. „Klaun. Najgorszy, na jakiego grałem” Mateusz Klich uderza w... zawodnika Realu Madryt. „Klaun. Najgorszy, na jakiego grałem” Adrian Benedyczak pod tym względem jest lepszy od Roberta Lewandowskiego Adrian Benedyczak pod tym względem jest lepszy od Roberta Lewandowskiego Holendrzy nie odpuszczają. Piłkarz Legii Warszawa stanie przed sądem! Holendrzy nie odpuszczają. Piłkarz Legii Warszawa stanie przed sądem! Ansu Fati z poważną kontuzją. „Tracimy go na długo” [OFICJALNIE] Ansu Fati z poważną kontuzją. „Tracimy go na długo” [OFICJALNIE] Dawid Szwarga mocno przed meczem ze Sturmem Graz. „Nikt w klubie nie zmusi mnie do tego” Dawid Szwarga mocno przed meczem ze Sturmem Graz. „Nikt w klubie nie zmusi mnie do tego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy