Adama Traoré na celowniku. Wolverhampton przygotowuje się na efekt domina

Adama Traoré na celowniku. Wolverhampton przygotowuje się na efekt domina fot. MDI / Shutterstock.com
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Daily Mail

Manchester City naciska nadal na transfer Harry'ego Kane'a, a w konsekwencji Wolverhampton obawia się, iż Tottenham zgłosi się po Adamę Traoré, informuje „Daily Mail”.

25-latek robi furorę na Molineux Stadium i „Wilki” zdają sobie sprawę, że znajduje się on na celowniku kilku angielskich ekip. W sierpniu znacznie ożywiło się zainteresowanie ze strony Tottenhamu, który pomimo zapierania się na każdy możliwy sposób, coraz bardziej obawia się odejścia Harry'ego Kane'a.

„Daily Mail” twierdzi, że sytuację Anglika uważnie obserwują właśnie działacze Wolverhampton. Ci doskonale zdają sobie sprawę, że tak duże transakcje zawsze wywołują domino transferowe, a obawiają się, iż pochłonie ono właśnie gwiazdę ich zespołu.

Traoré jest związany umową do połowy 2024 roku, zatem Wolves mają pewną swobodę pod względem negocjacji. Zawodnik może jednak zechcieć przenieść się do większego zespołu, jeśli nadarzy się taka okazja. W takiej sytuacji klub jest gotowy przystąpić do rozmów, choć na swoich warunkach.

Skrzydłowy został wstępnie wyceniony na kwotę 45 milionów funtów, wiele jednak zależy od tego, na ile pozwoliłby sobie Tottenham. Wątpliwe jednak, by „Wilki” zgodziły się na szczególne promocje, zwłaszcza, że w przypadku sprzedaży Kane'a budżet „Kogutów” zostałby zasilony wielkim przychodem znacząco przekraczającym 100 milionów funtów.

Aktualnie Wolverhampton spokojnie obserwuje przebieg zdarzeń i czeka na konkrety, w klubie liczą się jednak z potencjalnym odejściem gwiazdy. Właśnie dlatego rozpoczęto wstępne poszukiwania jej następcy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County Manchester City kupuje za 42 miliony funtów Manchester City kupuje za 42 miliony funtów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy