Adrian Siemieniec docenia zwycięstwo nad Zagłębiem Lubin: Za nami bardzo trudny mecz

Adrian Siemieniec docenia zwycięstwo nad Zagłębiem Lubin: Za nami bardzo trudny mecz fot. FotoPyK
Jan Chromik
Jan Chromik
Źródło: Jagiellonia Białystok

Jagiellonia Białystok wygrała na wyjeździe z Zagłębiem Lubin 2:1, jednak nie było to łatwe spotkanie dla drużyny z Podlasia, o czym na pomeczowej konferencji prasowej mówił Adrian Siemieniec.

Jagiellonia Białystok w poprzedniej kolejce zaliczyła u siebie wpadkę i przegrała aż 3:1 z Cracovią.

W sobotę klub z Podlasia powrócił na właściwe tory (kto wie, czy nie będą one prowadzić nawet do mistrzostwa Polski) i pokonał Zagłębie Lubin 2:1, czym powiększył swoją przewagę nad Śląskiem Wrocław do pięciu punktów, a go czeka piekielnie trudne wyzwanie w postaci wyjazdowego meczu z Legią Warszawa.

Starcie z Zagłebiem nie należało jednak do łatwych, o czym mówił Adrian Siemieniec na pomeczowej konferencji prasowej.

– Gratulacje dla drużyny za zwycięstwo. Za nami bardzo trudny mecz. Podziękowania dla kibiców za wsparcie. Gratulacje również dla Tarasa Romanczuka, który rozegrał dziś 300. spotkanie w Ekstraklasie. To wielka sprawa dla naszego kapitana, a zarazem wspaniałego człowieka i piłkarza. To dla mnie zaszczyt, że mogę prowadzić takiego zawodnika. Już jest legendą tego klubu i jestem przekonany, że da nam jeszcze wiele radości – docenił kapitana swojego zespołu szkoleniowiec.

– Co do spotkania, na początku przed zdobyciem bramki mieliśmy sporo okazji, ale ich nie wykorzystaliśmy. Później kontrolowaliśmy mecz w inny sposób niż zawsze. Mieliśmy mniej piłki, a Zagłębie doszło do głosu. Rywale zagrali dobre spotkanie i zmusili nas do gry w obronie. Cieszę się z dwóch goli Kristoffera Hansena, bo w ostatnim meczu szybko zszedł z boiska przez zmianę taktyczną. Życie jednak takie rzeczy oddaje. Zdobytymi bramkami poprowadził nas do zwycięstwa. Teraz przed nami krótki odpoczynek, a już niebawem rozpoczniemy przygotowania do piątkowego starcia z Pogonią Szczecin – dodał Siemieniec.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wysokość klauzuli Benjamina Šeško ustalona. Tyle będzie kosztował latem Wysokość klauzuli Benjamina Šeško ustalona. Tyle będzie kosztował latem Trzech kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Trzech kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Legia Warszawa zainteresowana niemieckim skrzydłowym Legia Warszawa zainteresowana niemieckim skrzydłowym Chelsea dopięła swego. Słowne porozumienie w sprawie transferu wielkiego talentu Chelsea dopięła swego. Słowne porozumienie w sprawie transferu wielkiego talentu Rafael Benítez rywalem... Marka Papszuna w walce o prestiżową posadę Rafael Benítez rywalem... Marka Papszuna w walce o prestiżową posadę Jagiellonia Białystok ratuje punkt w samej końcówce. Powrót na fotel lidera [WIDEO] Jagiellonia Białystok ratuje punkt w samej końcówce. Powrót na fotel lidera [WIDEO] Sensacyjny zwrot akcji w sprawie José Mourinho. To będzie jego nowy klub?! Sensacyjny zwrot akcji w sprawie José Mourinho. To będzie jego nowy klub?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy