Agent Darwina Núñeza z wizytą w Madrycie. Trwają prace nad transferem

Agent Darwina Núñeza z wizytą w Madrycie. Trwają prace nad transferem fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: SIC | Record

Darwin Núñez znalazł się na radarach Realu Madryt i Atlético Madryt, a poinformowany o zainteresowaniu klubów agent piłkarza Benfiki zjawił się z wizytą w Hiszpanie - podają SIC oraz „Record”.

Środkowy napastnik bądź skrzydłowy przypomniał o sobie światu pod koniec września świetnym występem przeciwko Barcelonie, gdy dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. To poskutkowało zapytaniami złożonymi przez ekipy z czołowych lig europejskich.

Były to Atlético Madryt, Inter Mediolan, Manchester United, AC Milan czy Real Madryt.

Wydaje się, że najpoważniej zainteresowane Urugwajczykiem są kluby z Madrytu. To właśnie do stolicy Hiszpanii z wizytą przybył bowiem Edgardo Lasalvia, agent gracza.

Urugwajczyk w międzyczasie spotkał się również z władzami Benfiki, aby poinformować je o otrzymanych wstępnych ofertach dla 22-latka.

Darwin Núñez to najdroższy piłkarz w historii portugalskiej ekstraklasy. „Orły” zapłaciły za niego 24 miliony, a ponadto zobowiązały się przekazać Almeríi 20 procent od kwoty następnego transferu atakującego. Klauzula odstępnego opiewa na kwotę 150 milionów.

W bieżącej kampanii sześciokrotny reprezentant Urugwaju wystąpił w 15 spotkaniach, zdobył osiem bramek i zanotował dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ekstraklasa: Składy na Stal Mielec - Wisła Płock [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Stal Mielec - Wisła Płock [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Pięciu kandydatów do zastąpienia Marka Papszuna Raków Częstochowa: Pięciu kandydatów do zastąpienia Marka Papszuna Liga Mistrzów: Mecz Bayern Monachium - FC Barcelona bez kibiców [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Bayern Monachium - FC Barcelona bez kibiców [OFICJALNIE] Juventus z komunikatem w sprawie transferu Cristiano Ronaldo. Coraz ciemniejsze chmury nad klubem [OFICJALNIE] Juventus z komunikatem w sprawie transferu Cristiano Ronaldo. Coraz ciemniejsze chmury nad klubem [OFICJALNIE] Tymoteusz Puchacz łączony z zimowym wypożyczeniem Tymoteusz Puchacz łączony z zimowym wypożyczeniem Puchar Polski: Poznaliśmy pary ćwierćfinałowe [OFICJALNIE] Puchar Polski: Poznaliśmy pary ćwierćfinałowe [OFICJALNIE] PSG: Siedmiu piłkarzy na liście do odejścia PSG: Siedmiu piłkarzy na liście do odejścia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy