Agent de Jonga dementuje plotki

Agent de Jonga dementuje plotki
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sky Sports

Liverpool i Newcastle bacznie przyglądają się sytuacji Luuk de Jonga, jednak według agenta piłkarza, żaden klub nie nawiązał kontaktu w sprawie ewentualnego transferu.

Wiele europejskich klubów jest zainteresowanych 21-letnim zawodnikiem FC Twente. Jednym z głównych kandydatów do pozyskania Holendra są dwa angielskie zespoły: FC Liverpool oraz Newcastle United.

- Nie sądzę, by transfer do Newcastle czy Liverpoolu byłby możliwy. Twierdzę tak, ponieważ Twente raczej nie zgodzi się na sprzedaż swojego kluczowego zawodnika w środku sezonu - powiedział Louis Laros.

- Jeżeli poważnie mówimy o zmianie barw klubowych, to jest ona możliwa po zakończeniu obecnego sezonu. Nie otrzymałem żadnego telefonu od Liverpoolu i Newcastle. W tym momencie myślę, że ich zainteresowanie moim klientem to po prostu plotka.

- Być może oba kluby przyglądały się mu, ale mogę zapewnić, że nie było żadnego kontaktu między Twente a potencjalnym nabywcą de Jonga.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Mateta zmienił Bundesligę na Premier League OFICJALNIE: Mateta zmienił Bundesligę na Premier League Real Madryt z blamażem w Pucharze Króla. Zidane: Dla mnie to nie jest wstyd Real Madryt z blamażem w Pucharze Króla. Zidane: Dla mnie to nie jest wstyd Puchar sensacji. Real Madryt upokorzony przez beniaminka trzeciej ligi [WIDEO] Puchar sensacji. Real Madryt upokorzony przez beniaminka trzeciej ligi [WIDEO] Willian José o krok od Premier League Willian José o krok od Premier League Real Madryt: Ødegaard ma opcję przeprowadzki do Premier League Real Madryt: Ødegaard ma opcję przeprowadzki do Premier League Milik pokonał ostatnią przeszkodę. Transfer nieunikniony Milik pokonał ostatnią przeszkodę. Transfer nieunikniony Inter Mediolan ma nowy pomysł na pozbycie się Eriksena. Włosi chcą upiec dwie pieczenie na jednym ogniu Inter Mediolan ma nowy pomysł na pozbycie się Eriksena. Włosi chcą upiec dwie pieczenie na jednym ogniu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy