Agent de Jonga dementuje plotki

Agent de Jonga dementuje plotki
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sky Sports

Liverpool i Newcastle bacznie przyglądają się sytuacji Luuk de Jonga, jednak według agenta piłkarza, żaden klub nie nawiązał kontaktu w sprawie ewentualnego transferu.

Wiele europejskich klubów jest zainteresowanych 21-letnim zawodnikiem FC Twente. Jednym z głównych kandydatów do pozyskania Holendra są dwa angielskie zespoły: FC Liverpool oraz Newcastle United.

- Nie sądzę, by transfer do Newcastle czy Liverpoolu byłby możliwy. Twierdzę tak, ponieważ Twente raczej nie zgodzi się na sprzedaż swojego kluczowego zawodnika w środku sezonu - powiedział Louis Laros.

- Jeżeli poważnie mówimy o zmianie barw klubowych, to jest ona możliwa po zakończeniu obecnego sezonu. Nie otrzymałem żadnego telefonu od Liverpoolu i Newcastle. W tym momencie myślę, że ich zainteresowanie moim klientem to po prostu plotka.

- Być może oba kluby przyglądały się mu, ale mogę zapewnić, że nie było żadnego kontaktu między Twente a potencjalnym nabywcą de Jonga.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Premier League: Sezon skrócony o połowę?! Premier League: Sezon skrócony o połowę?! Liga Mistrzów: Real Madryt przygotowuje się do starcia z Manchesterem City, a Bale... gra w golfa [WIDEO] Liga Mistrzów: Real Madryt przygotowuje się do starcia z Manchesterem City, a Bale... gra w golfa [WIDEO] Legia Warszawa blisko transferów Kapustki i Richarda Legia Warszawa blisko transferów Kapustki i Richarda Ryan Sessegnon opuści Tottenham?! Możliwa hitowa przeprowadzka Ryan Sessegnon opuści Tottenham?! Możliwa hitowa przeprowadzka OFICJALNIE: Juventus zaprezentował wyjazdowe stroje na nowy sezon [FOTO] OFICJALNIE: Juventus zaprezentował wyjazdowe stroje na nowy sezon [FOTO] Wisła Kraków: Rosną szanse na definitywny transfer Turgemana Wisła Kraków: Rosną szanse na definitywny transfer Turgemana Jonathan David odchodzi z Gentu. Hitowy transfer Jonathan David odchodzi z Gentu. Hitowy transfer

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy