Agent de Jonga dementuje plotki

Agent de Jonga dementuje plotki
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sky Sports

Liverpool i Newcastle bacznie przyglądają się sytuacji Luuk de Jonga, jednak według agenta piłkarza, żaden klub nie nawiązał kontaktu w sprawie ewentualnego transferu.

Wiele europejskich klubów jest zainteresowanych 21-letnim zawodnikiem FC Twente. Jednym z głównych kandydatów do pozyskania Holendra są dwa angielskie zespoły: FC Liverpool oraz Newcastle United.

- Nie sądzę, by transfer do Newcastle czy Liverpoolu byłby możliwy. Twierdzę tak, ponieważ Twente raczej nie zgodzi się na sprzedaż swojego kluczowego zawodnika w środku sezonu - powiedział Louis Laros.

- Jeżeli poważnie mówimy o zmianie barw klubowych, to jest ona możliwa po zakończeniu obecnego sezonu. Nie otrzymałem żadnego telefonu od Liverpoolu i Newcastle. W tym momencie myślę, że ich zainteresowanie moim klientem to po prostu plotka.

- Być może oba kluby przyglądały się mu, ale mogę zapewnić, że nie było żadnego kontaktu między Twente a potencjalnym nabywcą de Jonga.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ligue 1: 53 piłkarzy, którym latem wygasają umowy Ligue 1: 53 piłkarzy, którym latem wygasają umowy Superliga: BOOM! Kluby założycielskie opuściły Europejskie Stowarzyszenie Klubów Superliga: BOOM! Kluby założycielskie opuściły Europejskie Stowarzyszenie Klubów Superliga: Florentino Pérez o utworzeniu nowych rozgrywek. „Zaprowadzimy futbol na należne mu miejsce” Superliga: Florentino Pérez o utworzeniu nowych rozgrywek. „Zaprowadzimy futbol na należne mu miejsce” FIFA z oświadczeniem w sprawie powołania Superligi [OFICJALNIE] FIFA z oświadczeniem w sprawie powołania Superligi [OFICJALNIE] Superliga: Europejskie Stowarzyszenie Klubów przeciwko... własnemu prezesowi [OFICJALNIE] Superliga: Europejskie Stowarzyszenie Klubów przeciwko... własnemu prezesowi [OFICJALNIE] UEFA szykuje się na wojnę z organizatorami Superligi. Może domagać się nawet 60 miliardów euro odszkodowania UEFA szykuje się na wojnę z organizatorami Superligi. Może domagać się nawet 60 miliardów euro odszkodowania Legia Warszawa: Michniewicz po remisie z Cracovią. „Młody sędzia techniczny prowokował swoim zachowaniem” Legia Warszawa: Michniewicz po remisie z Cracovią. „Młody sędzia techniczny prowokował swoim zachowaniem”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy