Agent gwiazdy Lazio: Skauci City? To dobry znak

Agent gwiazdy Lazio: Skauci City? To dobry znak
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Radiosei

Stefano Castagna, przedstawiciel Felipe Andersona, wyraził swoje zadowolenie sporym zainteresowaniem zawodnikiem Lazio.

- Porozumienie z klubem zawsze było świetne, a nasze interesy współgrają z tymi zarządu. Nie było trudno przedłużyć kontrakt. Prezydent klubu i jego współpracownicy zasługują na pochwałę i jesteśmy bardzo zadowoleni z zaufania, którym nas obdarzyli – powiedział agent w wywiadzie dla "Radiosei" o niedawno podpisanym nowym kontrakcie jego klienta. Felipe Anderson jest teraz związany z klubem z Rzymu do czerwca 2020 roku i otrzymał znaczną podwyżkę. Castagna nie chciał jednak ujawnić, czy w kontrakcie wpisana jest klauzula odejścia.


- Obecność obserwatorów z Manchesteru City to bardzo dobry znak, który mówi, że Felipe radzi sobie bardzo dobrze. Podpisał jednak nowy kontrakt i czuje się bardzo dobrze w Rzymie. Nie widzę żadnych powodów do odejścia, nawet brak kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Gra w niej byłaby oczywiście idealna, ale Liga Europy to również dobry turniej.


Felipe Anderson jest jedną z najjaśniejszych gwiazd tego sezonu Serie A. Do tej pory strzelił dziewięć bramek w tych rozgrywkach i jego Lazio zajmuje trzecie miejsce w tabeli, tylko jeden punkt za zmagającą się z słabszą formą Romą. Dobra gra zawodnika przykuła uwagę wielkich klubów, w tym Chelsea i drużynami z Manchesteru na czele.


RAFAŁ BAJER

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy