Agent Otamendiego: Kto nie chciałby grać w Realu...

Agent Otamendiego: Kto nie chciałby grać w Realu...
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Radio Continental

Martin Sendoa, który współpracuje z Nicolásem Otamendim, nie wykluczył transferu Argentyńczyka do Realu Madryt.

Spekulacje dotyczące przenosin obrońcy Manchesteru City do Realu pojawiają się już od jakiegoś czasu. 29-latek miałby zostać na Santiago Bernabéu następcą Pepe, który najprawdopodobniej przeniesie się po zakończeniu sezonu do Chin.


- Nico jest obecnie szczęśliwy w Manchesterze, ale... kto nie chciałby występować w koszulce Realu? To największy klub na świecie. Pepe opuszcza Madryt i Otamendi idealnie wpisuje się w profil zawodnika, jakiego poszukują „Królewscy” - przyznał Sendoa.

- Jego interesami na Starym Kontynencie zajmuje się Jorge Mendes. Zainteresowana jego osobą jest również Barcelona. To trwa, odkąd występował on w Valencii - dodał menedżer. Sama postać Mendesa, który jest agentem m.in. Cristiano Ronaldo czy Jamesa Rodrígueza oczywiście zwiększa szanse na przenosiny Otamendiego do stolicy Hiszpanii.


Argentyńczyk, który reprezentuje barwy „The Citizens” od lata 2015 roku, rozegrał w tym sezonie 29 spotkań w koszulce angielskiej drużyny. Zanotował w nich dwie asysty.  

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa OFICJALNIE: Paulinho odszedł z Al-Ahli po rozegraniu czterech meczów OFICJALNIE: Paulinho odszedł z Al-Ahli po rozegraniu czterech meczów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy