Akinfenwa ma plan na drugą karierę po zakończeniu piłkarskiej

2021-04-22 12:33:15; Aktualizacja: 3 lata temu
Akinfenwa ma plan na drugą karierę po zakończeniu piłkarskiej Fot. Sky Sports
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko Źródło: UMM | YouTube

Zawodnik Wycombe Wanderers, Adebayo Akinfenwa, odniósł się do tego, co chciałby robić po zakończeniu przygody z futbolem.

Znany z nieprzeciętnej siły napastnik, a więc Adebayo Akinfenwa, strzelił w środowy wieczór swojego pierwszego gola na poziomie Championship. Dzięki tej bramce jego Wycombe Wanderers pokonało Bristol City 2-1.

Jeśli chodzi o 38-latka, to w ostatnich dniach działo się u niego zdecydowanie więcej. Udzielił on między innymi wywiadu kanałowi „UMM” w serwisie YouTube, gdzie poruszył kilka ciekawych kwestii.

- Poświęciłem piłce nożnej dwie dekady. W przyszłym miesiącu będę już 39-latkiem i w tej chwili zastanawiam się, co dalej. Myślę, że będę grał jeszcze przez rok, a później spróbuję czegoś innego - stwierdził.

- Rozmawiałem z kilkoma producentami filmowymi i jest kilka projektów, w które mógłbym się zaangażować. Są też rozmowy z WWE (World Wrestling Entertainment). Uważam, że byłbym dobrym zapaśnikiem - dodaje.

Atakujący, który waży blisko 100 kilogramów, przyznał, że z ekscytacją spogląda w przyszłość.

- Zawsze chciałem żyć tak, jak sobie wymarzyłem. Nigdy nie dałbym się umieścić w pudełku i robić, co mi każą. Tak naprawdę to nie mogę doczekać się przyszłości - zakończył.

Urodzony w Londynie napastnik występuje w barwach Wycombe Wanderers od lipca 2016 roku.