Albania znów zaskakuje! Błyskawiczne prowadzenie w meczu z Chorwacją [WIDEO]

2024-06-19 15:33:57; Aktualizacja: 1 tydzień temu
Albania znów zaskakuje! Błyskawiczne prowadzenie w meczu z Chorwacją [WIDEO] Fot. TVP Sport
Łukasz Grzywaczyk
Łukasz Grzywaczyk Źródło: TVP Sport

Albania już w 11. minucie meczu wyszła na prowadzenie w starciu z Chorwacją. Bramkę zdobył Qazim Laçi po dośrodkowaniu Jasira Asaniego.

Przyszedł czas na drugą kolejkę EURO 2024, które inauguruje spotkanie Chorwatów z Albanią. Podopieczni Zlatko Dalicia, chcąc zapomnieć o porażce z Hiszpanią (0:3), rozpoczęli środowy mecz wysoko, naciskając na rywali.

Nadzieję Chorwatów na łatwe zwycięstwo już w 11. minucie przekreślił jednak Qazim Laçi, obrońca Sparty Praga, który głową wykończył dośrodkowanie Elseida Hysaja z prawej strony boiska.

To już drugi raz podczas trwających Mistrzostw Europy, kiedy Albańczycy zaskakują i otwierają wynik przeciwko wyżej notowanym rywalom. Kilka dni wcześniej w meczu z Włochami najszybszą bramkę w historii EURO zdobył Nedim Bajrami, a jego reprezentacja mimo porażki 1:2, pokazała się z bardzo dobrej strony.