Alieu Darbo blisko Wigan Athletic

Alieu Darbo blisko Wigan Athletic
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sky Sports

Gambijczyk, Alieu Darbo, jak sam przyznał, jest blisko podpisania kontraktu z Wigan Athletic. Od początku roku piłkarz jest bez klubu po tym, jak kontrakt rozwiązało z nim Le Mans FC.

W styczniu wiele brytyjskich klubów zabiegało o tego pomocnika, a najbliżej podpisania z nim umowy był Sunderland, jednak ostatecznie nic z tych planów nie wyszło. Jak sam przyznał, lepsze warunki otrzymał w Wigan.

- Sunderland chciał mi zaoferować kontrakt, ale ze względu na ofertę, jaką dostałem z Wigan, która była najlepsza dla mnie, to właśnie z nimi postanowiłem się związać - powiedział reprezentant Gambii.

Jak sam powiedział, na razie chce się skupić na powrocie do zdrowia, ponieważ ma problemy z kolanami, ale odrazu jak dojdzie do formy, to podpisze nową umowę.

- Mam ustne porozumienie z Wigan. W tej chwili jednak mam problem z moimi kolanami i muszę popracować na rehabilitacji. Za jakieś 2 tygodnie mam nadzieję podpisać kontrakt - dodał Alieu Darbo.

Młody piłkarz z Afryki okaże się wzmocnieniem dla Wigan Athletic, czy kolejny klub rozwiąże z nim umowę?

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków ma nowego skrzydłowego. Dor Hugi zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Wisła Kraków ma nowego skrzydłowego. Dor Hugi zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Hakan Çalhanoğlu przechodzi z Milanu do Interu [OFICJALNIE] Hakan Çalhanoğlu przechodzi z Milanu do Interu [OFICJALNIE] FC Barcelona z komunikatem w sprawie Ousmane'a Dembélé [OFICJALNIE] | Jeszcze gorsze prognozy niż wcześniej FC Barcelona z komunikatem w sprawie Ousmane'a Dembélé [OFICJALNIE] | Jeszcze gorsze prognozy niż wcześniej Norwich City wyrównało swój rekord transferowy. Milot Rashica w Anglii [OFICJALNIE] Norwich City wyrównało swój rekord transferowy. Milot Rashica w Anglii [OFICJALNIE] Paulo Sousa został zapytany o to, czy dalej będzie prowadził reprezentację Polski Paulo Sousa został zapytany o to, czy dalej będzie prowadził reprezentację Polski FC Barcelona z „zielonym światłem” na ciekawy transfer z Premier League. Ważna deklaracja FC Barcelona z „zielonym światłem” na ciekawy transfer z Premier League. Ważna deklaracja Postaw na reprezentację Polski po kursie 25,0! Znakomita oferta bukmachera na mecz ze Szwecją ważna tylko do końca dnia Postaw na reprezentację Polski po kursie 25,0! Znakomita oferta bukmachera na mecz ze Szwecją ważna tylko do końca dnia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy