Alieu Darbo blisko Wigan Athletic

Alieu Darbo blisko Wigan Athletic
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sky Sports

Gambijczyk, Alieu Darbo, jak sam przyznał, jest blisko podpisania kontraktu z Wigan Athletic. Od początku roku piłkarz jest bez klubu po tym, jak kontrakt rozwiązało z nim Le Mans FC.

W styczniu wiele brytyjskich klubów zabiegało o tego pomocnika, a najbliżej podpisania z nim umowy był Sunderland, jednak ostatecznie nic z tych planów nie wyszło. Jak sam przyznał, lepsze warunki otrzymał w Wigan.

- Sunderland chciał mi zaoferować kontrakt, ale ze względu na ofertę, jaką dostałem z Wigan, która była najlepsza dla mnie, to właśnie z nimi postanowiłem się związać - powiedział reprezentant Gambii.

Jak sam powiedział, na razie chce się skupić na powrocie do zdrowia, ponieważ ma problemy z kolanami, ale odrazu jak dojdzie do formy, to podpisze nową umowę.

- Mam ustne porozumienie z Wigan. W tej chwili jednak mam problem z moimi kolanami i muszę popracować na rehabilitacji. Za jakieś 2 tygodnie mam nadzieję podpisać kontrakt - dodał Alieu Darbo.

Młody piłkarz z Afryki okaże się wzmocnieniem dla Wigan Athletic, czy kolejny klub rozwiąże z nim umowę?

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Milik elementem transferowego domina w Serie A?! Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Liverpool jednak stara się o Thiago Alcântarę Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Real Madryt: „Operacja sprzedaż”. Lista nietykalnych oraz zawodników do odejścia [FOTO] Tomasz Kędziora na radarze Romy Tomasz Kędziora na radarze Romy OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Orlando Sá w Máladze OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami OFICJALNIE: Matuidi w Major League Soccer. Francuz dołączył do klubu Davida Beckhama, czyli Interu Miami Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią Özil otwarcie w wywiadzie o przyszłości w Arsenalu: Takie sytuacje nigdy mnie nie złamią

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy