Alphonso Davies ukarany przez Bayern

Alphonso Davies ukarany przez Bayern fot. Bayern Monachium
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sport Bild

„Sport Bild” pisze, że Alphonso Davies otrzymał karę finansową od Niko Kovača i władz Bayernu.

Jak podają niemieccy dziennikarze, wynikała ona z niedawnej podróży 18-latka do Paryża. Reprezentant Kanady spotkał się tam ze swoją dziewczyną Jordyn Huitemą, która jest zawodniczką Paris Saint-Germain. Daviesowi wlepiono karę nie za samą podróż, którą odbył w dniu wolnym, ale po tym, jak nie dotarł następnego dnia na zajęcia.

Wskutek zamieszania na lotnisku w Monachium młody piłkarz spóźnił się na trening Bayernu o trzy godziny. Wpadka będzie kosztowała go 20 tysięcy euro.

Skrzydłowy nie jest pierwszym zawodnikiem mistrza Niemiec ukaranym przez jego władze w ostatnim czasie. Niedawno 10 tysięcy euro musiał zapłacić Renato Sanches, który publicznie wyraził swoje niezadowolenie z pozycji w monachijskim zespole. Jak wiadomo, Portugalczyka w Bayernie już nie ma. 22-latek przeniósł się do Lille.

Davies zanotował w tym sezonie dwa występy w Bundeslidze. W spotkaniu z Mainz (6:1) trafił do siatki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy