Anderson odejdzie zimą z Manchesteru?

Anderson odejdzie zimą z Manchesteru?
Karol Czyżowicz
Karol Czyżowicz
Źródło: Daily Star

Menedżer Manchesteru United David Moyes przyznał, że brazylijski pomocnik Anderson może opuścić zimą klub.

Szkoleniowiec „Czerwonych Diabłów” nie uwzględnia 25-latka w swoich planach i prawdopodobnie piłkarz zostanie sprzedany zimą, jeśli do klubu wpłynie odpowiednia oferta.

Władze na Old Trafford chcą zarobić na sprzedaży Brazylijczyka minimum osiem milionów funtów. Anderson dotychczas w tym sezonie rozegrał tylko cztery spotkania, z czego dwa razy wchodził z ławki rezerwowych.

- Anderson nie spełnia wymaganych standardów. On po prostu nie wykorzystuje swojego potencjału – powiedział David Moyes.

25-letni środkowy pomocnik pobiera z klubu pensję w wysokości 60 tysięcy funtów tygodniowo. Jego sprzedaż sprawi, że szkocki menedżer będzie mógł sprowadzić latem w jego miejsce nowego piłkarza.

Anderson przyszedł do Manchesteru United latem 2007 roku z FC Porto za 27 milionów funtów. Został okrzyknięty jednym z najzdolniejszych młodych talentów w Europie. Jednak braki w treningach, nadwaga i ciągły brak formy spowodowały, że Brazylijczyk nie zrobił wielkiej kariery na Old Trafford.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Największy transfer w dziejach czeskiej ligi blisko finalizacji Największy transfer w dziejach czeskiej ligi blisko finalizacji Koronawirus w Chinach już wpływa na wydarzenia piłkarskie Koronawirus w Chinach już wpływa na wydarzenia piłkarskie OFICJALNIE: Tousart w Herthcie. Klub z Berlina pobił swój rekord OFICJALNIE: Tousart w Herthcie. Klub z Berlina pobił swój rekord Oficjalna oferta za Piątka. Roczne wypożyczenie za ponad 10 milionów euro | Polak rozmawiał z Mourinho Oficjalna oferta za Piątka. Roczne wypożyczenie za ponad 10 milionów euro | Polak rozmawiał z Mourinho Wisła Kraków ściągnie hiszpańskiego napastnika? Airam Cabrera łączony z „Białą Gwiazdą” Wisła Kraków ściągnie hiszpańskiego napastnika? Airam Cabrera łączony z „Białą Gwiazdą” Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy