André Onana jednak w Serie A?! Dwa kluby robią grunt pod transfer

André Onana jednak w Serie A?! Dwa kluby robią grunt pod transfer fot. A.Ivanov_Football / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Calciomercato.com

Mimo zainteresowania André Onaną ze strony Barcelony, Inter Mediolan oraz SSC Napoli nie tracą nadziei na angaż bramkarza Ajaksu - donosi Calciomercato.com.

Kameruńczyk przygotowuje się obecnie na swój powrót do gry po ponad półrocznym zawieszeniu za stosowanie niedozwolonych substancji. Nic jednak nie wskazuje na to, aby piłkarz miał przedłużyć swój kontrakt ważny do 30 czerwca 2022 roku.

Zważywszy na ten fakt, rośnie liczba zainteresowanych ekip 25-letnim golkiperem. Nie tak dawno o jego angażu myślały Olympique Lyon oraz Arsenal, ale dzisiaj spekuluje się, że po zakończeniu sezonu może on wylądować w Barcelonie.

„Duma Katalonii” była pierwszym miejscem pracy André Onany po przyjeździe do Europy. Wówczas bronił on barw akademii młodzieżowej, ale teraz mowa o wzmocnieniu pierwszego zespołu. To jednak tylko jedna z opcji.

Kontakt z piłkarzem nawiązał już Inter Mediolan, a możliwość jego zatrudnienia zaczęło sondować SSC Napoli. W pierwszym przypadku miałby on zająć miejsce Samira Handanovicia, zaś w drugim - Davida Ospiny.

Czas pokaże, gdzie ostatecznie wyląduje 18-krotny reprezentant Kamerunu, ale pewne jest to, że będzie on miał do wyboru co najmniej kilka ofert.

Onana przed zawieszeniem uchodził za najlepszego bramkarza w całej Eredivisie i trudno oczekiwać, aby jego pozycja w europejskiej piłce miała ulec znacznemu osłabieniu. Tylko w poprzednim sezonie zachował dziewięć czystych kont w 26 występach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Newcastle United wyjaśnia swój komunikat dotyczący arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United wyjaśnia swój komunikat dotyczący arabskich strojów [OFICJALNIE] Matty Cash: Uczę się już polskiego hymnu Matty Cash: Uczę się już polskiego hymnu José Mourinho w furii. „Niektórzy z was nie graliby nawet tutaj - w Norwegii, czy w Serie B” | Zimą przynajmniej dwa transfery José Mourinho w furii. „Niektórzy z was nie graliby nawet tutaj - w Norwegii, czy w Serie B” | Zimą przynajmniej dwa transfery FC Barcelona sprowadzona na ziemię. Zimowy transfer mało realny FC Barcelona sprowadzona na ziemię. Zimowy transfer mało realny „Eden Hazard tego potrzebuje. Jeśli tego nie dostanie, opuści Real Madryt” „Eden Hazard tego potrzebuje. Jeśli tego nie dostanie, opuści Real Madryt” Rafał Gikiewicz po porażce Augsburga: Z takim przygotowaniem mentalnym nie mamy czego szukać w Bundeslidze, ani nawet w Kreislidze Rafał Gikiewicz po porażce Augsburga: Z takim przygotowaniem mentalnym nie mamy czego szukać w Bundeslidze, ani nawet w Kreislidze Cristiano Ronaldo: Nie zamierzam kończyć kariery reprezentacyjnej. Najważniejsza jest drużyna, a ta się w Manchesterze dopiero tworzy Cristiano Ronaldo: Nie zamierzam kończyć kariery reprezentacyjnej. Najważniejsza jest drużyna, a ta się w Manchesterze dopiero tworzy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy