Andrea Belotti już znalazł nowy klub?!

Andrea Belotti już znalazł nowy klub?! fot. kivnl / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: TUTTOmercatoWEB.com

Andrea Belotti prawdopodobnie zostanie nowym zawodnikiem AS Monaco - informuje TUTTOmercatoWEB.com.

Wraz z końcem czerwca wygasła umowa Andrei Belottiego z Torino. Strony nie doszły do porozumienia w kwestii kontynuowania współpracy, ponieważ we wspomnianej ekipie Włoch nie miał szczególnie dużych szans na grę w europejskich pucharach.

Napastnik przecież od dłuższego czasu miał sugerować, że właśnie tego oczekuje od swojego potencjalnego pracodawcy, dlatego też postanowił rozejrzeć się za nową drużyną.

Ze względu na sytuację kontraktową zaintereresowanie 28-latkiem było naprawdę dużo, a mówiło się o nim przede wszystkim w kontekście AS Romy oraz AS Monaco.

Okazuje się, że Belotti dokonał już wyboru, o czym informuje TUTTOmercatoWEB.com. Według tego źródła nowym pracodawcą atakującego będzie druga ze wspomnianych ekip.

Włoch lada dzień zjawi się w Księstwie, by przejść testy medyczne. Jeśli chodzi natomiast szczegóły kontraktowe, to te są obecnie dogrywane i wkrótce powinniśmy otrzymać oficjalne wieści w tej sprawie.

Urodzony w Calcinate zawodnik to wychowanek Grumellese. Do Torino trafił w 2015 roku, kiedy za kwotę ponad ośmiu milionów euro opuścił Palermo.

Przez siedem ostatnich lat w barwach ekipy z Turynu mistrz Europy zanotował łącznie 251 meczów, a jego dorobek to 113 goli i 28 asyst.

AS Monaco to trzecia ekipa poprzedniego sezonu francuskiej ekstraklasy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław To ma być nowy klub Marcela Zylli, który odszedł ze Śląska Wrocław Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy