Anelka: Portsmouth się mną interesuje

Anelka: Portsmouth się mną interesuje
Redakcja
Redakcja
Źródło:

<br> Portsmouth zaoferowało Fenerbahce 8,2 mln. funtów za Nicolasa Anelkę.<br> <br>Były gracz Asenalu, Liverpoolu i Manchesteru City twierdzi, że zainteresowanie jego osobą wyraził zarówno Bolton jak i Black(...)


Portsmouth zaoferowało Fenerbahce 8,2 mln. funtów za Nicolasa Anelkę.

Były gracz Asenalu, Liverpoolu i Manchesteru City twierdzi, że zainteresowanie jego osobą wyraził zarówno Bolton jak i Blackburn.

"Portsmouth jako jedyne złożyło za mnie oferę w wysokości 12 mln. euro."

"Fenerbahce chce abym został ale rozumie, że wolę grać w najlepszej lidze świata. Na temat ewentualnego transferu rozmawiałem już z menadżerem "The Pompey" ", Harrym Redknappem."

"Moimi ambicjami jest regularna gra w Lidze Mistrzów ale nie mogę do siebie przekonać najlepszych klubów."

"Jeśli dołączyłbym do Portsmouth, dałbym z siebie wszystko. Podobnie sprawa ma się z Boltonem i z Balckburn, klubami, które kontaktowały się ze mną."
Więcej na temat: Inne Anglia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Przed nami hit pierwszej kolejki. Składy na Francja - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Przed nami hit pierwszej kolejki. Składy na Francja - Niemcy [OFICJALNIE] Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Memphis Depay podjął decyzję. Holender wybrał nowy klub Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Paris Saint-Germain nie pójdzie Mbappé na rękę. „To już nie marzenie, tylko utopia” Śląsk Wrocław zagra z Estończykami w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Śląsk Wrocław zagra z Estończykami w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała rywala w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Zmierzy się z mistrzem Norwegii [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała rywala w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Zmierzy się z mistrzem Norwegii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy