Angel di Maria i Andres Diaz w Benfice

Angel di Maria i Andres Diaz w Benfice
Redakcja
Redakcja
Źródło: www.rosariocentral.com

Świeżo upieczony mistrz świata U-20 - Angel di Maria przenosi się z Rosario Central do lizbońskiej Benfiki. 19-latek podpisał 5-letni kontrakt. Portugalczycy w wyścigu po piłkarza uprzedzili m.in. Arsenal ora(...)

Świeżo upieczony mistrz świata U-20 - Angel di Maria przenosi się z Rosario Central do lizbońskiej Benfiki. 19-latek podpisał 5-letni kontrakt. Portugalczycy w wyścigu po piłkarza uprzedzili m.in. Arsenal oraz Boca Juniors. Działacze Rosario zachowali 20% praw do karty zawodnika.

Wraz z di Marią, do stolicy Portugalii przeniósł się jego klubowy kolega - Andres Diaz. W przypadku 24-letniego pomocnika, Benfika wykupiła 50% jego karty zawodniczej.

Sprowadzenie obu zawodników kosztowała Portugalczyków 6 mln euro.
Więcej na temat: Argentyna Portugalia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego” Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego” Pogoń Szczecin i Legia Warszawy dały SHOW. Czy to był najlepszy mecz tego sezonu Ekstraklasy? [WIDEO] Pogoń Szczecin i Legia Warszawy dały SHOW. Czy to był najlepszy mecz tego sezonu Ekstraklasy? [WIDEO] Najlepsi wykonawcy rzutów karnych w EA Sports FC 24. Robert Lewandowski nie jest już najlepszy w LaLidze Najlepsi wykonawcy rzutów karnych w EA Sports FC 24. Robert Lewandowski nie jest już najlepszy w LaLidze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy