Angielski gigant staje do walki z Bayernem Monachium

Angielski gigant staje do walki z Bayernem Monachium
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: TheAthletic.com | London Evening Standard

Latem Bayernowi Monachium nie udało się pozyskać João Palhinhi. Teraz o Portugalczyka zabiega nie tylko mistrz Niemiec, ale i Manchester United - donosi TheAthletic.com.

Thomas Tuchel na finiszu letniego okna transferowego głęboko wierzył w to, że otrzyma defensywnego pomocnika. Wszystko było przygotowane - piłkarz przeszedł testy medyczne, pozował do zdjęć w koszulce „Gwiazdy Południa”. Koniec końców operację jednak odwołano.

28-latek, który miał przybyć na Allianz Arenę za 65 milionów euro, był zmuszony wrócić do Anglii. Na transakcję nie zgodziło się Fulham, a wszystko przez nieudane poszukiwania następcy.

Niemieckie media od razu zapewniły, że Bayern spróbuje ponownie zimą, najprawdopodobniej oferując identyczną kwotę. Tym razem 65 milionów może nie wystarczyć.

Chrapkę na reprezentanta Portugalii mają nie tylko monachijczycy. Już pojawiły się doniesienia o zainteresowaniu FC Barcelony.

Do kolejki chętnych dołączył teraz Manchester United. Według TheAthletic.com Anglicy są gotowi rzucić wyzwanie mistrzowi Niemiec.

Potencjalna licytacja z pewnością ucieszy „Białych”. „London Evening Standard” przewiduje, że wówczas transfer może wynieść nawet 100 milionów euro.

João Palhinha w koszulce Fulham rozegrał 43 spotkania i zdobył pięć bramek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ederson może opuścić Manchester City! Jest chętny Ederson może opuścić Manchester City! Jest chętny Agent potwierdza zainteresowanie Benjaminem Šeško. Wykluczył jeden kierunek. „Nie zrobi tego. Przynajmniej nie teraz” Agent potwierdza zainteresowanie Benjaminem Šeško. Wykluczył jeden kierunek. „Nie zrobi tego. Przynajmniej nie teraz” Erik Expósito zmieni klub wewnątrz Ekstraklasy?! Legia Warszawa ma konkurenta Erik Expósito zmieni klub wewnątrz Ekstraklasy?! Legia Warszawa ma konkurenta 7 bramek, 10 asyst! Ociera się o reprezentację Polski, chce go Marek Papszun 7 bramek, 10 asyst! Ociera się o reprezentację Polski, chce go Marek Papszun Raków Częstochowa zainteresowany piłkarzem spadkowicza z Ekstraklasy Raków Częstochowa zainteresowany piłkarzem spadkowicza z Ekstraklasy Marek Papszun pobije rekord transferowy Ekstraklasy?! Raków Częstochowa pójdzie vabank Marek Papszun pobije rekord transferowy Ekstraklasy?! Raków Częstochowa pójdzie vabank Marek Papszun trenerem Rakowa Częstochowa. Wielki powrót stał się faktem [OFICJALNIE] Marek Papszun trenerem Rakowa Częstochowa. Wielki powrót stał się faktem [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy