Anglicy obserwują gwiazdę Lille

Anglicy obserwują gwiazdę Lille
Michał Flis
Michał Flis
Źródło: The Sun

Nicolas Pépé ma szansę stać się bohaterem głośnego transferu.

Zdaniem angielskich mediów zawodnik Lille stał się priorytetowym celem na zimowe okienko transferowe dla takich zespołów jak Southampton oraz Burnley.

23-letni skrzydłowy ma za sobą bardzo dobry sezon, w którym swoimi trzynastoma bramkami oraz pięcioma asystami w olbrzymim stopniu przyczynił się do utrzymania Lille w szeregach Ligue 1.

Anglicy już latem próbowali zarzucić sieci na utalentowanego reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej, jednak w ostatecznym rozrachunku pozostał on na Stade Pierre-Mauroy. W styczniu jednak przedstawiciele wyżej wymienionych klubów mają być gotowi zapłacić za jego usługi nawet piętnaście milionów euro.

Szczególnie zdeterminowane do pozyskania wychowanka Poitiers zdaje się być Southampton, które po sprzedaży Dusana Tadicia do Ajaksu desperacko poszukuje wzmocnień swej linii ofensywnej. 

Z aktualnym pracodawcą Pépé jest związany kontraktem obowiązującym do 2022 roku. W trakcie letniego okienka transferowego różne źródła łączyły go również z przenosinami do Leicester City czy AS Roma

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United Poręba przymierza się do opuszczenia Polski. Wychowanek Zagłębia Lubin wybiera między Bundesligą a Serie A Poręba przymierza się do opuszczenia Polski. Wychowanek Zagłębia Lubin wybiera między Bundesligą a Serie A OFICJALNIE: Kevin Strootman wrócił do Serie A. Trafił do Genoi OFICJALNIE: Kevin Strootman wrócił do Serie A. Trafił do Genoi Lechia Gdańsk z trzecim zimowym transferem. Joseph Ceesay w Trójmieście [OFICJALNIE] Lechia Gdańsk z trzecim zimowym transferem. Joseph Ceesay w Trójmieście [OFICJALNIE] NBA: Hit transferowy stał się faktem. James Harden w Brooklyn Nets [OFICJALNIE] NBA: Hit transferowy stał się faktem. James Harden w Brooklyn Nets [OFICJALNIE] Real Madryt: Luka Jović opuszcza klub. Znowu zagra w Eintrachcie Frankfurt [OFICJALNIE] Real Madryt: Luka Jović opuszcza klub. Znowu zagra w Eintrachcie Frankfurt [OFICJALNIE] Huntelaar zaliczy wielki powrót na kilka ostatnich miesięcy swojej kariery?! Huntelaar zaliczy wielki powrót na kilka ostatnich miesięcy swojej kariery?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy