Antić: Griezmann musi się nad sobą zastanowić

Antić: Griezmann musi się nad sobą zastanowić fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: COPE

Były szkoleniowiec Barcelony i Realu Madryt, Radomir Antić, postanowił odnieść się do postawy Antoine'a Griezmanna.

Przeprowadzka Francuza na Camp Nou była jednym z najszerzej komentowanych tematów przy okazji letniego okna transferowego. Do tej pory napastnik nie prezentował jednak pełni swoich umiejętności.

Głos w tej sprawie postanowił zabrać były trener Barcelony i Realu Madryt, Radomir Antić.

- On musi się nad sobą poważnie zastanowić, a nie szukać jakichś wymówek. Bardzo dziwi mnie fakt, że piłkarz o tak ogromnych umiejętnościach obawia się podjąć większe ryzyko na boisku. Co gorsza, zawsze szuka najprostszych zagrań i oddaje piłkę do najbliższego -dostrzega Serb.

- Wydaje mi się, że on nadal nie znalazł dla siebie miejsca. Jest zbyt zagubiony na placu. To powoduje, że niezbyt wiele daje swojej drużynie, a co za tym idzie, nie spełnia oczekiwań. Gdy wstaje z ławki, też nie potrafi udowodnić możliwości - kończy 70-latek.

28-latek rozegrał do tej pory łącznie dziewięć meczów. Strzelił w nich trzy gole. Do swojego dorobku dorzucił dwie asysty.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Czołowe kluby piłkarskie świata pomagają w poszukiwaniu zaginionych dzieci i nastolatków Czołowe kluby piłkarskie świata pomagają w poszukiwaniu zaginionych dzieci i nastolatków Real Madryt: Zapadła decyzja o powrocie Ødegaarda Real Madryt: Zapadła decyzja o powrocie Ødegaarda

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy