Arbeloa: Piqué ma obsesję na punkcie Realu

Arbeloa: Piqué ma obsesję na punkcie Realu
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: Marca

Álvaro Arbeloa oskarżył Gerarda Piqué o to, że ten ma obsesję na punkcie Realu Madryt.

Defensor "Królewskich" został zapytany po meczu Ligi Mistrzów z Malmö o tweeta lidera defensywy Barcelony, w którym ten ironicznie skomentował błąd związany z nieuprawnionym zawodnikiem w spotkaniu Pucharu Króla z Cádiz.

- Myślę, że pewnego dnia zobaczymy on w jakimś kabarecie, który będzie dotyczyć Realu - powiedział, cytowany na łamach dziennika "Marca".

- On ma jakąś obsesję na naszym punkcie. Nasze rany są jednak otwarte i odpowiemy na te żarciki w odpowiednim czasie - przyznał.

- Uważam, że ostatnich 10 lat Barcelony nie można jednak porównać do całej wielkiej historii Realu Madryt - zakończył.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy