Arnau zmarł nagle w wieku 46 lat

Arnau zmarł nagle w wieku 46 lat fot. Horacio Segui | FC Barcelona
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Real Oviedo

Francesc Arnau nie żyje. W przeszłości piłkarz FC Barcelony, a ostatnio dyrektor sportowy Realu Oviedo odszedł nagle w wieku zaledwie 46 lat.

Urodził się w 1975 roku w katalońskim Les Planes d'Hostoles i jako wielce utalentowany bramkarz szybko został wypatrzony przez skautów Barcelony, w której przeszedł przez kolejne etapy szkolenia. W pierwszym zespole zagrał w 24 meczach ligowych, a ostatnie dziesięć lat kariery spędził w barwach Málagi.

W Andaluzji po odwieszeniu butów na kołek został najpierw trenerem młodzieży, a potem dyrektorem sportowym. W 2019 roku przejął posadę w Oviedo, gdzie jego umowa miała obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku.

Był młodzieżowym reprezentantem Hiszpanii, ale na poziomie seniorskim nie udało mu się zadebiutować.

W ostatnim czasie spekulowano, że może dostać posadę dyrektorską w zarządzie nowego prezydenta Barcelony, Joana Laporty.

Przyczyna śmierci Arnau nie jest znana, jednak miało do niej dojść nagle.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…” Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…” Leon Bailey odchodzi z Bayeru. Kluby doszły do porozumienia [OFICJALNIE] Leon Bailey odchodzi z Bayeru. Kluby doszły do porozumienia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Mateusz Lis blisko odejścia z klubu Wisła Kraków: Mateusz Lis blisko odejścia z klubu Tokio 2020: Wszystkie ćwierćfinały rozegrane. Znamy pary półfinałowe turnieju olimpijskiego Tokio 2020: Wszystkie ćwierćfinały rozegrane. Znamy pary półfinałowe turnieju olimpijskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy