Arsenal: Czterech zawodników może opuścić zespół

Arsenal: Czterech zawodników może opuścić zespół
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Daily Mail

„Daily Mail” pisze, że szeregi Arsenalu może opuścić niebawem kilku zawodników.

Brytyjscy dziennikarze informowali już o zainteresowaniu „Kanonierów” Orkunem Kökcü z Feyenoordu. Londyńczycy podjęli konkretne kroki mające na celu zakontraktowanie 19-letniego ofensywnego pomocnika. Młodzieżowy reprezentant Turcji jest jednym z ich głównych celów transferowych na najbliższe okno.

Jednocześnie z Arsenalem zapewne pożegna się kilku piłkarzy. Zdaniem „Daily Mail” w grupie graczy, których odejście jest najbardziej prawdopodobne, znajdują się Mattéo Guendouzi, Sokratis, Ainsley Maitland-Niles oraz Mesut Özil.

Ten ostatni od dawna jest łączony z opuszczeniem angielskiego klubu. Kontrakt ofensywnego pomocnika, podobnie jak Sokratisa, wygasa 30 czerwca 2021 roku. Umowa Guendouziego jest ważna do 2022, a Maitlanda-Nilesa - do 2023 roku.

Kökcü może zająć w drużynie miejsce Özila. Pozostali zawodnicy zwolniliby je innym graczom, którym Arteta przygląda się w kontekście wzmocnienia zespołu.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Lech Poznań sprowadza nowego bramkarza. OFICJALNIE: Filip Bednarek na testach medyczynych Lech Poznań sprowadza nowego bramkarza. OFICJALNIE: Filip Bednarek na testach medyczynych FC Barcelona po następcę Piqué. Hiszpański klub liczy na wolny transfer FC Barcelona po następcę Piqué. Hiszpański klub liczy na wolny transfer Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny Rodman wysłał wiadomość do Andrei Petagnii. „Buldożer” ma do wypełnienia misję Rodman wysłał wiadomość do Andrei Petagnii. „Buldożer” ma do wypełnienia misję UEFA bezlitosna dla lidera tureckiej Süper Lig. OFICJALNIE: Trabzonspor wykluczony z europejskich pucharów UEFA bezlitosna dla lidera tureckiej Süper Lig. OFICJALNIE: Trabzonspor wykluczony z europejskich pucharów Bielik o kontuzji: Chyba jestem jednym z nielicznych, którzy zyskali na pandemii Bielik o kontuzji: Chyba jestem jednym z nielicznych, którzy zyskali na pandemii Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy