Arsenal: Czterech zawodników może opuścić zespół

Arsenal: Czterech zawodników może opuścić zespół
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Daily Mail

„Daily Mail” pisze, że szeregi Arsenalu może opuścić niebawem kilku zawodników.

Brytyjscy dziennikarze informowali już o zainteresowaniu „Kanonierów” Orkunem Kökcü z Feyenoordu. Londyńczycy podjęli konkretne kroki mające na celu zakontraktowanie 19-letniego ofensywnego pomocnika. Młodzieżowy reprezentant Turcji jest jednym z ich głównych celów transferowych na najbliższe okno.

Jednocześnie z Arsenalem zapewne pożegna się kilku piłkarzy. Zdaniem „Daily Mail” w grupie graczy, których odejście jest najbardziej prawdopodobne, znajdują się Mattéo Guendouzi, Sokratis, Ainsley Maitland-Niles oraz Mesut Özil.

Ten ostatni od dawna jest łączony z opuszczeniem angielskiego klubu. Kontrakt ofensywnego pomocnika, podobnie jak Sokratisa, wygasa 30 czerwca 2021 roku. Umowa Guendouziego jest ważna do 2022, a Maitlanda-Nilesa - do 2023 roku.

Kökcü może zająć w drużynie miejsce Özila. Pozostali zawodnicy zwolniliby je innym graczom, którym Arteta przygląda się w kontekście wzmocnienia zespołu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy