Arsenal: Emery chciał sprowadzić Fabinho

Arsenal: Emery chciał sprowadzić Fabinho fot. FotoPyk
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Sky Sports

Unai Emery wyznał, że jest wielkim fanem talentu Fabinho. Menedżer Arsenalu chciał go nawet sprowadzić do Londynu.

Arsenal nie dysponował rzekomo zbyt dużym budżetem na transfery, ale tego lata zdecydował się między innymi na wyłożenie ponad 70 milionów funtów na Nicolasa Pépé. Jak na razie drużyna radzi sobie nie najgorzej, choć część kibiców liczyła na to, że choćby właśnie Iworyjczyk będzie prezentował się znacznie lepiej. Menedżer Unai Emery uspokaja jednak krytyków, twierdząc, że gracz potrzebuje czasu. Przy okazji zszedł na temat transferu Fabinho.

- Wydaliśmy pieniądze na Nicolasa Pépé, ale on potrzebuje czasu, żeby zaadaptować się w Premier League - stwierdził Hiszpan, po czym kontynuował temat talentów, które można „wyłowić” we francuskiej Ligue 1.

- Gdy byłem jeszcze we Francji, bardzo podobał mi się Fabinho. Grał wtedy w AS Monaco i chciałem go sprowadzić do Paris Saint-Germain.

- Kiedy przeniosłem się do Arsenalu, również chciałem go pozyskać, znajdował się na naszej liście życzeń, ale on wybrał Liverpool. Przez pierwsze pół roku nie grał tam zbyt często, ale to był czas na adaptację. Teraz jest niesamowity i tego samego chciałbym od Ceballosa i Pépé.

- Potrzebujemy cierpliwości, Pépé się rozwija. Ale to proces, ja w niego wierzę i wiem, że on potrzebuje czasu. Kibice też powinni być cierpliwi.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Napoli nie będzie czekać. Chce jak najszybciej zmienić nazwę stadionu Napoli nie będzie czekać. Chce jak najszybciej zmienić nazwę stadionu Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Wielki powrót Ibrahimovicia do reprezentacji Szwecji?! Wielki powrót Ibrahimovicia do reprezentacji Szwecji?! Młodzieżowy mistrz świata w Ekstraklasie. OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Lechii Gdańsk Młodzieżowy mistrz świata w Ekstraklasie. OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Lechii Gdańsk FIFA Puskás Award 2020, czyli nagroda za najładniejszą bramkę roku: 11 nominowanych FIFA Puskás Award 2020, czyli nagroda za najładniejszą bramkę roku: 11 nominowanych FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy