Arsenal i AC Milan ruszają po napastnika za 100 milionów euro

Arsenal i AC Milan ruszają po napastnika za 100 milionów euro fot. Matt Wilkinson / Focus Images / MB Media / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: A Bola

Arsenal oraz AC Milan to zespoły zainteresowane pozyskaniem Viktora Gyökeresa ze Sportingu - informuje „A Bola”. Skauci obu tych ekip będą obecni na hitowym starciu z Benficą.

Nie jest tajemnicą, że Arsenal w ostatnim czasie rozgląda się za nowym napastnikiem. Latem Mikel Arteta będzie potrzebował świeżej krwi na tej pozycji.

Z tego powodu pod uwagę brani są między innymi Victor Osimhen czy Ivan Toney.

Na razie jednak w żadnej z tych spraw nie poczyniono konkretnych ruchów i na Emirates Stadium szukają dalej.

Jak wynika z informacji „A Boli” teraz na celownik trafiło nowe nazwisko, a jest nim Viktor Gyökeres ze Sportingu.

25-latek, który trafił do Lizbony z Coventry latem za 21 milionów euro, rozgrywa fantastyczny sezon. Do tego stopnia, że przykuwa uwagę największych w Europie.

W tej grupie jest oczywiście Arsenal, ale też AC Milan.

Przedstawiciele obu tych ekip będą dostępni na czwartkowym starciu derbowym pomiędzy Sportingiem a Benficą.

Dużym atutem Szweda w kontekście przenosin do Londynu jest fakt, że ma on doświadczenie w grze na Wyspach Brytyjskich.

Poza wspomnianym Coventry reprezentował też barwy Swansea City oraz Brighton.

Obecny sezon w wykonaniu napastnika to z kolei 33 spotkania, w których strzelił 30 bramek oraz miał do tego 11 asyst.

Klauzula zawarta w kontrakcie 25-latka opiewa na 100 milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu”  [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu” [WIDEO] „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy