Arsenal: Mustafi może wrócić do Serie A

Arsenal: Mustafi może wrócić do Serie A fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Kicker

Jak pisze „Kicker”, Shkodran Mustafi jeszcze tego lata może opuścić Arsenal.

„Kanonierzy” pozyskali w tym oknie Gabriela Magalhãesa i są skłonni pożegnać się z Mustafim. Warunek jest jeden - na stole musi pojawić się zadowalająca londyńczyków propozycja. Zdaniem „Kickera” po 28-letniego środkowego obrońcę może sięgnąć Lazio lub Napoli.  

Transfer do Włoch byłby dla Mustafiego powrotem na Półwysep Apeniński. Między początkiem 2012 a 2014 rokiem występował on w Sampdorii. Rozegrał wtedy równo 50 meczów w Serie A. Po kolejnych dwóch latach defensor przeniósł się do Valencii, z której trafił już do Londynu.  

W koszulce Arsenalu niemiecki obrońca zanotował póki co 142 występy (dziewięć goli i pięć asyst). W obecnym sezonie jeszcze nie pojawił się na murawie.  

Kontrakt Mustafiego, za którego londyńczycy zapłacili ponad 40 milionów euro, wygasa już w przyszłym roku, co jest niezwykle istotne w kontekście jego potencjalnego transferu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy