Arsenal niezachwiany w sprawie ważnego zawodnika. „Nie sprzedamy go nawet za 200 milionów euro”

Arsenal niezachwiany w sprawie ważnego zawodnika. „Nie sprzedamy go nawet za 200 milionów euro” fot. Maciej Rogowski Photo / shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Fabrizio Romano

Arsenal latem musiał mierzyć się z zainteresowaniem usługami Gabriela Magalhãesa ze strony innych zespołów. Ostatecznie niewiele z tego wyszło, bo Brazylijczyk nie jest na sprzedaż - twierdzi Fabrizio Romano.

Arsenal rozpoczął obecny sezon całkiem pozytywnie, bo na jego obecnym etapie zajmuje w tabeli piąte miejsce z dorobkiem dziesięciu punktów. W ostatniej kolejce podopieczni Mikela Artety uporali się z Manchesterem United (3-1).

Przy okazji tej rywalizacji swoją szansę otrzymał Gabriel Magalhães, który we wcześniejszych spotkaniach był, co najwyżej zmiennikiem.

Ta sytuacja była sporym zaskoczeniem, dlatego też zaczęły się plotki na temat potencjalnego odejścia 25-latka. Zainteresowanie nim miały przejawiać między innymi zespoły z Arabii Saudyjskiej.

Ostatecznie jednak niewiele z tego wyszło i Brazylijczyk w najbliższych miesiącach będzie przywdziewał trykot Arsenalu.

Wspólnie z tym zespołem ma rywalizować nie tylko o mistrzostwo Anglii, ale też Ligę Mistrzów. To właśnie dobry występ na arenie międzynarodowej stanowi ważny cel, jaki stawia się przed Mikelem Artetą.

Jaka przyszłość czeka natomiast wspomnianego Gabriela Magalhãesa?

Na ten temat wypowiedział się Fabrizio Romano. Dziennikarz wyznał, że wicemistrz Anglii nie sprzeda swojego stopera nawet za 200 milionów euro.

Gabriel Magalhães od początku tego sezonu rozegrał cztery spotkania.

Jego kontrakt z obecnym zespołem wygasa 30 czerwca 2027 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Głośno o transferze Jakuba Kiwiora. Jego agent pojawił się na stadionie giganta Głośno o transferze Jakuba Kiwiora. Jego agent pojawił się na stadionie giganta Transfery - Relacja na żywo [30/11/2023] Transfery - Relacja na żywo [30/11/2023] Mateusz Klich uderza w... zawodnika Realu Madryt. „Klaun. Najgorszy, na jakiego grałem” Mateusz Klich uderza w... zawodnika Realu Madryt. „Klaun. Najgorszy, na jakiego grałem” Adrian Benedyczak pod tym względem jest lepszy od Roberta Lewandowskiego Adrian Benedyczak pod tym względem jest lepszy od Roberta Lewandowskiego Holendrzy nie odpuszczają. Piłkarz Legii Warszawa stanie przed sądem! Holendrzy nie odpuszczają. Piłkarz Legii Warszawa stanie przed sądem! Ansu Fati z poważną kontuzją. „Tracimy go na długo” [OFICJALNIE] Ansu Fati z poważną kontuzją. „Tracimy go na długo” [OFICJALNIE] Dawid Szwarga mocno przed meczem ze Sturmem Graz. „Nikt w klubie nie zmusi mnie do tego” Dawid Szwarga mocno przed meczem ze Sturmem Graz. „Nikt w klubie nie zmusi mnie do tego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy