Arsenal oferuje 25 milionów funtów za lewego obrońcę

Arsenal oferuje 25 milionów funtów za lewego obrońcę
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sky Sports

Kieran Tierney nadal znajduje się w orbicie zainteresowań Arsenalu. Londyńczycy złożyli ofertę i oczekują na reakcję ze strony władz Celticu.

Trzy tygodnie od momentu, gdy „The Bhoys” odrzucili propozycję „Kanonierów”, która opiewała na kwotę 15 milionów funtów, Unai Emery i spółka nadal myślą o zakontraktowaniu 22-letniego Szkota. 

Stacja Sky Sports donosi bowiem, że w tej chwili londyńczycy mają odłożone na angaż lewego obrońcy 25 milionów funtów. Dodajmy, że właśnie tyle mieli oni zaoferować w ramach drugiego podejścia. Do tej pory władze Celticu nie podjęły jednak decyzji. Mimo to można przypuszczać, że mistrzowie Szkocji będą chcieli zarobić na swoim piłkarzu jak najwięcej i tym samym tak szybko nie zgodzą się na sprzedaż. Ponadto należy pamiętać, że o 12-krotnego reprezentanta swojego kraju walczy również Napoli.

Tym samym w najbliższych tygodniach możemy być świadkami pasjonującej walki o podpis utalentowanego gracza, która powinna przynieść rekordowy dochód w dziejach „The Bhoys”. Do tej pory najwięcej zainkasowano na sprzedaży Moussy Dembélé. Francuz w 2018 roku odszedł do Olympique’u Lyon za 22 miliony euro (około 20 milionów funtów). 

Kieran Tierney w minionym sezonie wystąpił w 40 spotkaniach, strzelił gola i zanotował sześć asyst. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Coquelin w Villarrealu. „Żółta łodź podwodna” finalizuje też trzeci transfer OFICJALNIE: Coquelin w Villarrealu. „Żółta łodź podwodna” finalizuje też trzeci transfer Bereszyński też zmieni klub?! Bereszyński też zmieni klub?! Thiago zdeterminowany do przeprowadzki. Hiszpan naciska na Bayern Monachium Thiago zdeterminowany do przeprowadzki. Hiszpan naciska na Bayern Monachium Pestka trafi do beniaminka Serie A?! Pestka trafi do beniaminka Serie A?! Lille zaszalało, ale i zrobiło potencjalnie świetny biznes. OFICJALNIE: Jonathan David najdroższym transferem w historii klubu Lille zaszalało, ale i zrobiło potencjalnie świetny biznes. OFICJALNIE: Jonathan David najdroższym transferem w historii klubu OFICJALNIE: Höjbjerg w Tottenhamie OFICJALNIE: Höjbjerg w Tottenhamie Raków Częstochowa stawia na Greka. OFICJALNIE: Papanikoláou szóstym transferem okna Raków Częstochowa stawia na Greka. OFICJALNIE: Papanikoláou szóstym transferem okna

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy