Arsenal oferuje 25 milionów funtów za lewego obrońcę

Arsenal oferuje 25 milionów funtów za lewego obrońcę
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sky Sports

Kieran Tierney nadal znajduje się w orbicie zainteresowań Arsenalu. Londyńczycy złożyli ofertę i oczekują na reakcję ze strony władz Celticu.

Trzy tygodnie od momentu, gdy „The Bhoys” odrzucili propozycję „Kanonierów”, która opiewała na kwotę 15 milionów funtów, Unai Emery i spółka nadal myślą o zakontraktowaniu 22-letniego Szkota. 

Stacja Sky Sports donosi bowiem, że w tej chwili londyńczycy mają odłożone na angaż lewego obrońcy 25 milionów funtów. Dodajmy, że właśnie tyle mieli oni zaoferować w ramach drugiego podejścia. Do tej pory władze Celticu nie podjęły jednak decyzji. Mimo to można przypuszczać, że mistrzowie Szkocji będą chcieli zarobić na swoim piłkarzu jak najwięcej i tym samym tak szybko nie zgodzą się na sprzedaż. Ponadto należy pamiętać, że o 12-krotnego reprezentanta swojego kraju walczy również Napoli.

Tym samym w najbliższych tygodniach możemy być świadkami pasjonującej walki o podpis utalentowanego gracza, która powinna przynieść rekordowy dochód w dziejach „The Bhoys”. Do tej pory najwięcej zainkasowano na sprzedaży Moussy Dembélé. Francuz w 2018 roku odszedł do Olympique’u Lyon za 22 miliony euro (około 20 milionów funtów). 

Kieran Tierney w minionym sezonie wystąpił w 40 spotkaniach, strzelił gola i zanotował sześć asyst. 

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy