Arsenal poluje na Wesleya Fofanę

Arsenal poluje na Wesleya Fofanę
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: But! Saint-Étienne

But! Saint-Étienne łączy Wesleya Fofanę z Arsenalem.

19-letni środkowy obrońca już jakiś czas temu przykuł uwagę klubów bogatszych od Saint-Étienne. Wśród nich są Milan (swego czasu Fofana gościł nawet na obiektach włoskiego klubu), Everton i właśnie Arsenal. Bardzo możliwe, że „Kanonierzy” wkrótce przejdą do konkretnego działania.

Zdaniem francuskich dziennikarzy Fofana spokojnie podchodzi do sprawy i wolałby zostać w Saint-Étienne, by ugruntować swoją pozycję wśród seniorów. Konkretna oferta ze strony Arsenalu może jednak wiele zmienić. Zwłaszcza, że jakiś czas temu londyńczycy wyciągnęli już jeden talent z Saint-Étienne.

W zeszłym roku Arsenal pozyskał Williama Salibę, który został automatycznie wypożyczony na sezon 2019/2020 z powrotem do francuskiego klubu. 19-letni stoper również mówił na początku, że na razie nie chce ruszać się z rodzimej drużyny.

Fofana ma na koncie 25 występów w pierwszym zespole Saint-Étienne, z czego 23 uzbierał w tym sezonie (dwa gole).


Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Lech Poznań sprowadza nowego bramkarza. OFICJALNIE: Filip Bednarek na testach medyczynych Lech Poznań sprowadza nowego bramkarza. OFICJALNIE: Filip Bednarek na testach medyczynych FC Barcelona po następcę Piqué. Hiszpański klub liczy na wolny transfer FC Barcelona po następcę Piqué. Hiszpański klub liczy na wolny transfer Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny Rodman wysłał wiadomość do Andrei Petagnii. „Buldożer” ma do wypełnienia misję Rodman wysłał wiadomość do Andrei Petagnii. „Buldożer” ma do wypełnienia misję UEFA bezlitosna dla lidera tureckiej Süper Lig. OFICJALNIE: Trabzonspor wykluczony z europejskich pucharów UEFA bezlitosna dla lidera tureckiej Süper Lig. OFICJALNIE: Trabzonspor wykluczony z europejskich pucharów Bielik o kontuzji: Chyba jestem jednym z nielicznych, którzy zyskali na pandemii Bielik o kontuzji: Chyba jestem jednym z nielicznych, którzy zyskali na pandemii Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy