Arsene Wenger: Barcelona i Manchester City chcą zniszczyć moją pracę!

Arsene Wenger: Barcelona i Manchester City chcą zniszczyć moją pracę!
Redakcja
Redakcja
Źródło: Marca

Szkoleniowiec Arsenalu, Arsene Wenger, w wywiadzie udzielonym "De Telegraaf" ostro zaatakował politykę transferową Barcelony i Manchesteru City. Oba kluby rzekomo niszczą jego pracę w zespole "The Gunners".

- Czasami dzieje się tak, że pewni ludzie próbują zniszczyć twoją wieloletnią pracę i udaje się to im. Straciłem Nasriego, Clichy'ego i Fabregasa w wieku, w którym mogliby wiele dać Arsenalowi - powiedział Francuz.

Kibice Arsenalu od kilku lat narzekają, że Wenger nie przeprowadza transferów, które pomogłyby drużynie ponownie walczyć o najwyższe cele w Premier League i Lidze Mistrzów, skupiając się jedynie na młodych utalentowanych piłkarzach, którzy po kilku latach zmieniają klub na taki, w którym mogą zdobywać tytuły.

- Mogłem podpisać kontrakt z klubem, który oferował mi 10 razy więcej pieniędzy niż Arsenal, ale nie chciałem. Jestem tutaj 16 lat, i zostaję, aby realizować swoją wizję - dodał Wenger.

Nadchodzące letnie okno transferowe może wreszcie zmienić sytuację w Arsenalu. Nowym piłkarzem "The Gunners" zostanie Lukas Podolski, według angielskich mediów w najbliższym czasie działacze potwierdzą kupno Oliviera Giroud z francuskiego Montpellier.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy