Arturo Vidal i Alexis Sánchez poddani kwarantannie? Jasne stanowisko chilijskiego rządu

Arturo Vidal i Alexis Sánchez poddani kwarantannie? Jasne stanowisko chilijskiego rządu
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sport | National Post

Już w kwietniu reprezentacja Chile zmierzy się z Kolumbią w meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Świata 2022. Niewykluczone, że będzie ona musiała sobie radzić bez Arturo Vidala oraz Alexisa Sáncheza.

Z epidemią koronawirusa zmaga się wiele państw z całego świata. Nie inaczej jest w Chile, gdzie Jaime Mañalich, minister zdrowia w tamtejszym rządzie, ogłosił wczoraj, że wszyscy, którzy przyjeżdżają do kraju będącego skupiskiem choroby, muszą zostać poddani kwarantannie.

To rzuca cień na najbliższy mecz eliminacyjny z Kolumbią, do którego dojdzie już pierwszego kwietnia. Wszystko wskazuje bowiem na to, że w związku z obostrzeniem udziału w tym starciu nie wezmą tacy gracze jak Arturo Vidal (Barcelona), Alexis Sánchez (Inter Mediolan) czy Gary Medel (Bologna).

Warto dodać, że okres nadzoru domowego miałby trwać 14 dni, co mogłoby również utrudnić powyższym graczom powrót do klubów.

Na razie za to nie ma żadnych przeciwwskazań do udziału wspomnianych piłkarzy w drugim zaplanowanym spotkaniu reprezentacji Chile, tym razem z Urugwajem (26 marca). Odbędzie się on bowiem na wyjeździe.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy