Arturo Vidal i Alexis Sánchez poddani kwarantannie? Jasne stanowisko chilijskiego rządu

Arturo Vidal i Alexis Sánchez poddani kwarantannie? Jasne stanowisko chilijskiego rządu
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sport | National Post

Już w kwietniu reprezentacja Chile zmierzy się z Kolumbią w meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Świata 2022. Niewykluczone, że będzie ona musiała sobie radzić bez Arturo Vidala oraz Alexisa Sáncheza.

Z epidemią koronawirusa zmaga się wiele państw z całego świata. Nie inaczej jest w Chile, gdzie Jaime Mañalich, minister zdrowia w tamtejszym rządzie, ogłosił wczoraj, że wszyscy, którzy przyjeżdżają do kraju będącego skupiskiem choroby, muszą zostać poddani kwarantannie.

To rzuca cień na najbliższy mecz eliminacyjny z Kolumbią, do którego dojdzie już pierwszego kwietnia. Wszystko wskazuje bowiem na to, że w związku z obostrzeniem udziału w tym starciu nie wezmą tacy gracze jak Arturo Vidal (Barcelona), Alexis Sánchez (Inter Mediolan) czy Gary Medel (Bologna).

Warto dodać, że okres nadzoru domowego miałby trwać 14 dni, co mogłoby również utrudnić powyższym graczom powrót do klubów.

Na razie za to nie ma żadnych przeciwwskazań do udziału wspomnianych piłkarzy w drugim zaplanowanym spotkaniu reprezentacji Chile, tym razem z Urugwajem (26 marca). Odbędzie się on bowiem na wyjeździe.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Roberto Martínez żegna się z reprezentacją Belgii OFICJALNIE: Roberto Martínez żegna się z reprezentacją Belgii Bartosz Bereszyński z hitowym transferem po mundialu? Chce go jeszcze jeden gigant Bartosz Bereszyński z hitowym transferem po mundialu? Chce go jeszcze jeden gigant OFICJALNIE: Dawid Kownacki odejdzie z Fortuny Düsseldorf OFICJALNIE: Dawid Kownacki odejdzie z Fortuny Düsseldorf Mistrzostwa Świata: Co najlepszego zrobił Romelu Lukaku w meczu z Chorwacją? Wielka złość po ostatnim gwizdku [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Co najlepszego zrobił Romelu Lukaku w meczu z Chorwacją? Wielka złość po ostatnim gwizdku [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Telewizja Polska wybrała komentatorów na mecz biało-czerwonych z Francją Mistrzostwa Świata: Telewizja Polska wybrała komentatorów na mecz biało-czerwonych z Francją Mistrzostwa Świata: Pierwszy samobój w turnieju [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Pierwszy samobój w turnieju [WIDEO] Reprezentacja Polski będzie miała nowego skrzydłowego?! „Ruszył proces naturalizacji” Reprezentacja Polski będzie miała nowego skrzydłowego?! „Ruszył proces naturalizacji”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy