Arturo Vidal i Alexis Sánchez poddani kwarantannie? Jasne stanowisko chilijskiego rządu

Arturo Vidal i Alexis Sánchez poddani kwarantannie? Jasne stanowisko chilijskiego rządu
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sport | National Post

Już w kwietniu reprezentacja Chile zmierzy się z Kolumbią w meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Świata 2022. Niewykluczone, że będzie ona musiała sobie radzić bez Arturo Vidala oraz Alexisa Sáncheza.

Z epidemią koronawirusa zmaga się wiele państw z całego świata. Nie inaczej jest w Chile, gdzie Jaime Mañalich, minister zdrowia w tamtejszym rządzie, ogłosił wczoraj, że wszyscy, którzy przyjeżdżają do kraju będącego skupiskiem choroby, muszą zostać poddani kwarantannie.

To rzuca cień na najbliższy mecz eliminacyjny z Kolumbią, do którego dojdzie już pierwszego kwietnia. Wszystko wskazuje bowiem na to, że w związku z obostrzeniem udziału w tym starciu nie wezmą tacy gracze jak Arturo Vidal (Barcelona), Alexis Sánchez (Inter Mediolan) czy Gary Medel (Bologna).

Warto dodać, że okres nadzoru domowego miałby trwać 14 dni, co mogłoby również utrudnić powyższym graczom powrót do klubów.

Na razie za to nie ma żadnych przeciwwskazań do udziału wspomnianych piłkarzy w drugim zaplanowanym spotkaniu reprezentacji Chile, tym razem z Urugwajem (26 marca). Odbędzie się on bowiem na wyjeździe.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tyle zarabia Sonny Kittel w Rakowie Częstochowa. NIEZŁA SUMKA! Tyle zarabia Sonny Kittel w Rakowie Częstochowa. NIEZŁA SUMKA! Michał Probierz z sensacyjnym powołaniem z Ekstraklasy? „Nie zdziwiłbym się” Michał Probierz z sensacyjnym powołaniem z Ekstraklasy? „Nie zdziwiłbym się” FC Barcelona: Duet Joãów wyceniony. Trzeba sięgnąć głęboko do kieszeni FC Barcelona: Duet Joãów wyceniony. Trzeba sięgnąć głęboko do kieszeni Julian Nagelsmann wraca na ławkę trenerską Julian Nagelsmann wraca na ławkę trenerską Lechia Gdańsk mogła stracić trenera na rzecz... Arki Gdynia Lechia Gdańsk mogła stracić trenera na rzecz... Arki Gdynia Ranking UEFA: Polska umacnia swoją pozycję. Realizacja głównego celu coraz bliżej Ranking UEFA: Polska umacnia swoją pozycję. Realizacja głównego celu coraz bliżej Selekcjoner juniorskiej reprezentacji Polski zbulwersowany. „Kompletne kłamstwo” Selekcjoner juniorskiej reprezentacji Polski zbulwersowany. „Kompletne kłamstwo”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy