Arturo Vidal i Alexis Sánchez poddani kwarantannie? Jasne stanowisko chilijskiego rządu

Arturo Vidal i Alexis Sánchez poddani kwarantannie? Jasne stanowisko chilijskiego rządu
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sport | National Post

Już w kwietniu reprezentacja Chile zmierzy się z Kolumbią w meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Świata 2022. Niewykluczone, że będzie ona musiała sobie radzić bez Arturo Vidala oraz Alexisa Sáncheza.

Z epidemią koronawirusa zmaga się wiele państw z całego świata. Nie inaczej jest w Chile, gdzie Jaime Mañalich, minister zdrowia w tamtejszym rządzie, ogłosił wczoraj, że wszyscy, którzy przyjeżdżają do kraju będącego skupiskiem choroby, muszą zostać poddani kwarantannie.

To rzuca cień na najbliższy mecz eliminacyjny z Kolumbią, do którego dojdzie już pierwszego kwietnia. Wszystko wskazuje bowiem na to, że w związku z obostrzeniem udziału w tym starciu nie wezmą tacy gracze jak Arturo Vidal (Barcelona), Alexis Sánchez (Inter Mediolan) czy Gary Medel (Bologna).

Warto dodać, że okres nadzoru domowego miałby trwać 14 dni, co mogłoby również utrudnić powyższym graczom powrót do klubów.

Na razie za to nie ma żadnych przeciwwskazań do udziału wspomnianych piłkarzy w drugim zaplanowanym spotkaniu reprezentacji Chile, tym razem z Urugwajem (26 marca). Odbędzie się on bowiem na wyjeździe.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” PSG: Pomocnik zgłasza gotowość na transfer. „Chciałbym mieć taką możliwość” PSG: Pomocnik zgłasza gotowość na transfer. „Chciałbym mieć taką możliwość”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy