AS Monaco: Majecki z ogromną szansą na debiut już w trzeciej kolejce. Winny... koronawirus

AS Monaco: Majecki z ogromną szansą na debiut już w trzeciej kolejce. Winny... koronawirus fot. AS Monaco
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: L’Équipe | AS Monaco

Radosław Majecki może znaleźć się w wyjściowym składzie AS Monaco na nadchodzącą ligową potyczkę przeciwko Nantes.

Klub z Księstwa poinformował o wystąpieniu w szeregach pierwszego zespołu dwóch pozytywnych wyników na obecność koronawirusa.

Przedstawiciele drużyny ze Stade Louis II nie ujawnili personaliów zakażonych członków drużyny, ale dziennikarze „L’Équipe” uważają, że są nimi trener Niko Kovač oraz bramkarz Benjamin Lecomte.

Jeżeli te informacje znajdą swoje potwierdzenie, wówczas istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że ten drugi zostanie zastąpiony na boisku w nadchodzącej kolejce Ligue 1 przez Radosława Majeckiego.

Najdroższy piłkarz wytransferowany z Ekstraklasy oglądał pierwsze dwa pojedynki o punkty w wykonaniu swojej drużyny z pozycji zawodnika rezerwowego, co oznacza, że jest on numerem dwa w układance chorwackiego szkoleniowca.

AS Monaco zmierzy się z Nantes w trzeciej serii gier już 13 września o godzinie 17:00.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy