AS Roma i Inter Mediolan walczą o pomocnika Cagliari
2021-04-26 17:28:06; Aktualizacja: 4 lata temu
Latem Cagliari Calcio może stracić Nahitana Nándeza. Urugwajczyk znalazł się bowiem na radarach Romy oraz Interu Mediolan, o czym informują odpowiednio Tuttomercatoweb.com i „La Gazzetta dello Sport”.
Jordan Veretout to długoterminowy cel SSC Napoli i chociaż środkowy pomocnik najprawdopodobniej przedłuży współpracę z rzymianami, klub woli dmuchać na zimne, wzmacniając tym samym konkurencję w drużynie.
Nahitan Nández notuje drugi przyzwoity sezon z rzędu po przenosinach do Cagliari Calcio i niewykluczone, że wkrótce zmieni on zespół na lepszy. O zakontraktowaniu Urugwajczyka rozmyśla AS Roma, ale nie jest w tym sama.
„La Gazzetta dello Sport” przekonuje bowiem, że mimo niesłabnącego zainteresowania Rodrigo De Paulem, Inter Mediolan nie traci z oczu innych opcji, a jedną z nich jest właśnie niezwykle wszechstronny pomocnik. Na Stadio Giuseppe Meazza miałby on zastąpić swojego rodaka - Matíasa Vecino.Popularne
25-latek trykot „Rossoblu” jak dotąd przywdziewał 67 razy, zaznaczając swoją obecność trzema trafieniami i pięcioma asystami.











![Cierpliwie czeka na swój debiut. Pogoń Szczecin podpisał nową umowę z 17-letnim obrońcą [OFICJALNIE]](img/photos/103276/170x113/pogon-szczecin.jpg)




![Transfery - Relacja na żywo [09/01/2026]](img/photos/114053/170x113/relacja-09012026.jpg)


![Cierpliwie czeka na swój debiut. Pogoń Szczecin podpisał nową umowę z 17-letnim obrońcą [OFICJALNIE]](img/photos/103276/90x60/pogon-szczecin.jpg)




![Transfery - Relacja na żywo [09/01/2026]](img/photos/114053/90x60/relacja-09012026.jpg)



