AS Roma przepuszcza ostatni atak na Smallinga. W tle wypożyczenie drugiego zawodnika Manchesteru United

AS Roma przepuszcza ostatni atak na Smallinga. W tle wypożyczenie drugiego zawodnika Manchesteru United fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Fabrizio Romano | Gianluca Di Marzio

AS Roma przedstawiła Manchesterowi United nową ofertę za Chrisa Smallinga oraz zwróciła się do angielskiego klubu z prośbą o umożliwienie jej wypożyczenia Diogo Dalota - poinformowali Fabrizio Romano oraz Gianluca Di Marzio.

Przedstawiciele „Giallorossich” dopięli w ostatnim czasie wszystkie formalności związane z pozyskaniem Marasha Kumbulli z Hellasu Verona.

W zaistniałej sytuacji należało przypuszczać, że klub z Rzymu porzuci definitywnie swoje starania o zakontraktowanie Chrisa Smallinga.

W minionym tygodniu pojawiły się jednak informacje wskazujące na to, że AS Roma przedstawi Manchesterowi United ofertę za angielskiego defensora w ostatnich dniach letniego okna transferowego.

Fabrizio Romano oraz Gianluca Di Marzio przekonują, że ten moment właśnie nastąpił i ekipa ze Stadio Olimpico podjęła tym samym kolejną próbę nawiązania dłuższej współpracy z doświadczonym obrońcą.

Pierwszy z wymienionych dziennikarzy uważa, że do siedziby „Czerwonych Diabłów” wpłynęła propozycja wynosząca ponad 15 milionów euro i jednocześnie nieopiewająca na 20 milionów euro, które spodziewała się zarobić drużyna z Old Trafford z tytułu przedwczesnego zakończenia współpracy z 30-latkiem.

„Giallorossich” wierzą jednak głęboko w to, że ich nowa oferta spotka się z aprobatą Manchesteru United. Jeżeli jednak tak się nie stanie, to zespół z Rzymu zwróci się ku podjęciu próby pozyskania Antonio Rüdigera z Chelsea.

Jednocześnie wspomniani panowie poinformowali, że AS Roma zwróciła się do angielskiej drużyny z prośbą o wypożyczenie Diogo Dalota. Portugalczyk niewidniejący w planach Ole Gunnara Solskjæra cieszy się sporym zainteresowaniem, ponieważ chęć nawiązania z nim współpracy na tych samych zasadach wyraził AC Milan.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Barcelona ma plan B na wypadek braku transferu Depaya Barcelona ma plan B na wypadek braku transferu Depaya Puchar Polski: Hitowe starcie Widzewa Łódź z Legią Warszawa odwołane Puchar Polski: Hitowe starcie Widzewa Łódź z Legią Warszawa odwołane Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów na wtorkowe mecze Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów na wtorkowe mecze Cezary K., były agent Roberta Lewandowskiego, zatrzymany przez policję Cezary K., były agent Roberta Lewandowskiego, zatrzymany przez policję Premier League: Kane i Son gorsi już tylko od Lamparda i Drogby. Niesamowity początek sezonu duetu z Tottenhamu Premier League: Kane i Son gorsi już tylko od Lamparda i Drogby. Niesamowity początek sezonu duetu z Tottenhamu CIES: Najmłodsze jedenastki w Europie. Odmieniony AC Milan CIES: Najmłodsze jedenastki w Europie. Odmieniony AC Milan

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy