Ashley Cole do wzięcia
2015-08-15 02:25:25; Aktualizacja: 10 lat temu
Ashley Cole nie znalazł się w składzie Romy na ostatni przedsezonowy mecz, w którym "Giallorossi" podejmowali Sevillę (wygrali 6:4).
Doświadczony Anglik trafił do ekipy ze Stadio Olimpico przed startem minionego sezonu po tym, jak wygasł jego kontrakt z Chelsea i podpisał z nowym pracodawcą dwuletnią umowę.
Utytułowany zawodnik liczył na to, że w drużynie prowadzonej przez Rudy'ego Garcię będzie odgrywał ważną rolę. Niestety, Cole nie przekonał do siebie szkoleniowca rzymian, który w poprzednich rozgrywkach pozwolił mu wystąpić w tylko szesnastu spotkaniach.
W nadchodzącym sezonie nie zanosi się na to, aby 34-latek miał zaliczyć więcej gier w barwach Romy zwłaszcza, że bliski przejścia do "Giallorossich" jest Lucas Digne z Paris Saint-Germain FC.Popularne
Według nieoficjalnych informacji, włodarze zespołu ze Stadio Olimpico są skłonni zakończyć przedwcześnie współpracę z 107-krotnym reprezentantem Anglii, aby w ten sposób ułatwić mu poszukiwania nowego klubu.














![Złoty But: Król strzelców ligi łotewskiej wybronił się przed atakiem Erlinga Brauta Haalanda [TOP 15]](img/photos/101552/170x113/erling-braut-haaland.jpg)

![Tak kibice Lecha Poznań zareagowali na porażkę z Arką Gdynia. „Rozmowa wychowawcza” [WIDEO]](img/photos/112486/170x113/lech-kibice.jpg)





![Złoty But: Król strzelców ligi łotewskiej wybronił się przed atakiem Erlinga Brauta Haalanda [TOP 15]](img/photos/101552/90x60/erling-braut-haaland.jpg)

![Tak kibice Lecha Poznań zareagowali na porażkę z Arką Gdynia. „Rozmowa wychowawcza” [WIDEO]](img/photos/112486/90x60/lech-kibice.jpg)



