Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie!

Atlético Madryt: Hitowy transfer na ostatniej prostej. Jest porozumienie!
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: SportItalia

Gwiazda oraz kapitan Udinese Rodrigo De Paul powinien wkrótce dołączyć do Atlético Madryt - informuje „SportItalia“.

Według różnych raportów, w tym od „TuttoMercatoWeb“, „SportItalia“ i dziennikarza Nicolo Schiry, jest to już fakt dokonany, ponieważ „Los Colchoneros“ osiągnęli porozumienie z Udinese. Transakcja ma obejmować 35 milionów euro w gotówce oraz dodatkowe 5 milionów euro w bonusach.

De Paul będzie zarabiał około trzy miliony euro rocznie na mocy umowy do 2026 roku, a już w przyszłym tygodniu może sfinalizować przenosiny do Hiszpanii.

W czwartkowy wieczór lokalne media z Udine doniosły o tym, że na ulicach miasta dostrzeżono superagenta piłkarskiego Mino Raioli. Miał on rozmawiać z działaczami klubu z Serie A właśnie w sprawie transferu kapitana „Le Zebrette“ jako zagraniczny konsultant dla "Los Colchoneros".

Co ciekawe - w ostatnich tygodniach to AC Milan był mocno łączony z pozyskaniem 27-latka jako potencjalnego następcy dla Hakana Çalhanoğlu. Jednak teraz nie ma już takiej możliwości, a argentyński pomocnik jest o krok od przeprowadzki do Hiszpanii.

Kontrakt Çalhanoğlu wygasa z końcem tego miesiąca i wciąż może go przedłużyć z ekipą „Rossonerich“. Być może jest to teraz jeszcze bardziej prawdopodobne, ponieważ cel transferowy numer jeden Milanu na tej pozycji zgodził się dołączyć do Atlético. Może to przynieść kolejne ciekawe zawirowanie na rynku transferowym - Turek był bowiem łączony z transferem do... Atlético jako „plan B“ w przypadku niepowodzenia w negocjacjach nad zakupem De Paula.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy