Atlético Madryt: Jan Oblak z koronawirusem [OFICJALNIE]

Atlético Madryt: Jan Oblak z koronawirusem [OFICJALNIE] fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Atletico Madryt

Jan Oblak miał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa, o czym informuje Atlético Madryt.

Pandemia koronawirusa nie odpuszcza, o czym coraz częściej przekonują się piłkarze. Teraz dotknęła ona Atlético Madryt, a konkretniej bramkarza tej ekipy, czyli Jana Oblaka.

Klub poinformował za pośrednictwem oficjalnych mediów, że Słoweniec miał pozytywny wynik testu na obecność COVID-19.

W oficjalnym komunikacie można wyczytać, iż niemalże natychmiast został on odseparowany od reszty zespoły i w odosobnieniu będzie dochodził do siebie. Na ten moment nie wiadomo, jak długo potrwa jego kwarantanna.

Problemy zdrowotne 29-latka powodują, że szansę w kolejnym meczu może otrzymać Benjamin Lecomte. Do tego dojdzie 6 lutego.

Na obecnym etapie sezonu Atlético Madryt plasuje się w ligowej tabeli na czwartym miejscu i do tej pory zgromadziło na swoim koncie 36 punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy