Atlético Madryt ukarane grzywną 301 euro za mecz z Barceloną

Atlético Madryt ukarane grzywną 301 euro za mecz z Barceloną
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: La Liga | RFEF

Atlético Madryt uniknęło surowej kary po tym, jak fani tej ekipy skandowali obraźliwe teksty pod adresem Antoine'a Griezmanna przy okazji meczu przeciwko Barcelonie.

W minioną niedzielę naprzeciw siebie stanęły jedenastki Atlético Madryt i Barcelony. Górą byli ci drudzy, którzy wygrali to spotkanie w stosunku 1-0. Gola na wagę trzech punktów zdobył Lionel Messi.

Wspomniany mecz był także powrotem na Wanda Metropolitano Antoine'a Griezmanna, który w lecie tego roku zdecydował się na przeprowadzkę do stolicy Katalonii. Kwota transakcji wyniosła wówczas 120 milionów euro.

Wspomnianego transferu nie mogą przebaczyć Francuzowi fani stołecznego klubu, którzy dali temu upust w minioną niedzielę.

Pod adresem piłkarza padało tego dnia wiele obelg i bluzg, kiedy tylko był przy piłce. Ponadto w jego kierunku rzucano różne przedmioty.

Takie zachowanie nie spodobało się działaczom LaLigi oraz RFEF. Organy zdecydowanie potępiły zachowanie grupy kibiców, którzy byli wrogo nastawieni do zawodnika.

Ponadto na klub została nałożona kara. Nie jest ona jednak zbyt surowa, ponieważ Atlético Madryt będzie musiała zapłacić zaledwie 301 euro. To jednak nie jest spowodowane śpiewami, a... okazuje pokłosiem rzucania przedmiotów na murawę.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy